Můj profil Vytvořit profil

Vyberte lokalitu

0volných míst

Typické pozice

Manažerská role je pro nás v mnohém klíčová. Manažer je ten, kdo má největší vliv na výsledky i na to, jak se zaměstnancům v práci daří. U všech manažerů je důležité, aby uměli dobře nakládat se změnou. V Raiffeisenbank máme poměrně plochou manažerskou strukturu. Manažery máme ve všech částech banky :)

Kariérní růst

Pro manažery, kteří chtějí a mají potřebný potenciál, je připraven nástupnický program. Jakmile jste jednou součástí manažerského týmu v Raiffeisenbank, vězte, že s vámi počítáme i do budoucna.

 • Zbyšek Štěpáník, Analytik na regionálním risku, Analytik industry risku, Vedoucí týmu analytiků industry týmu

  Do RB jsem nastoupil po studiích v polovině roku 2012 a od začátku jsem pracoval na složitých a velkých případech. Na Raiffeisenbank se mi líbí, že je to dynamická banka a rozvíjí se. Díky tomu je tady řada příležitostí pro profesní a kariérní rozvoj. Doposud jsem také v Raiffce měl štěstí na dobré lidi – nadřízení, kolegové či nově podřízení – kteří mi věnovali nemálo svého času a hodně mi pomohli v růstu (odborném, kariérním i osobním). Raiffeisenbank dává lidem příležitosti.

  Celý příběh

  Zbyšek Štěpáník, Analytik na regionálním risku, Analytik industry risku, Vedoucí týmu analytiků industry týmu

  S RB jsem se seznámil poprvé v roce 2012, když jsem se po dokončení studií rozhodl, že chci pracovat v bance. Bylo to tehdy poměrně napínavé, neboť jsem chtěl nastoupit jako analytik na risku a Raiffka zrovna nikoho takového nehledala. Navíc jsem vzděláním ani nebyl primárně profilován do oboru bankovnictví. Krátce nato se však jedna pozice uvolnila – absolvoval jsem výběrové řízení, kde jsme si takříkajíc „padli do oka“ a já dostal příležitost a nastoupil jsem v polovině roku 2012 jako analytik na regionálním risku.

  Od začátku jsem měl možnost pracovat na složitějších případech a větších úvěrových angažovanostech, což pro mě bylo velkou motivací. Osobně i profesně mě také obohatila účast na inovacích v podobě několika pilotních projektů, které souvisely s firemním poradenstvím. Začátkem roku 2014 mi bylo umožněno přestoupit na pozici analytika na industry risku, kde se zpracovávají ty největší a nejsložitější transakce a v roce 2015 jsem byl vybrán na nově vzniklou pozici vedoucího týmu analytiků industry risku. Ta je také mojí současnou rolí v RB.

  Raiffeisenbank je dynamická banka a rozvíjí se. Díky tomu je tady řada příležitostí pro profesní a kariérní rozvoj. Doposud jsem také v Raiffce měl štěstí na dobré lidi – nadřízení, kolegové či nově podřízení – kteří mi věnovali nemálo svého času a hodně mi pomohli v růstu (odborném, kariérním i osobním).

  Raiffeisenbank dává lidem příležitosti. Po celou dobu mého zaměstnání dostávám nové příležitosti a výzvy, které mě motivují a díky kterým potkávám nové lidi a získávám další zkušenosti.

 • Petr Nejezchleb, Teller, Account Manager pro malé a střední podniky, Ředitel pobočky a Regionální ředitel

  Nastoupil jsem v roce 2002, za tu dobu to byla to obrovská zkušenost, a to z důvodu, že jsem šel do něčeho úplně nového a musel jsem na sobě hodně makat. Začátky byly těžké, ale já jsem se nevzdal a po nějakém čase jsem pevně držel řídítka:). Na bance se mi jednoznačně líbí to, že dává příležitost lidem zevnitř. Když se podívám zpět na první pobočku, na které jsem začínal, tak si troufnu říct, že ze 70 % lidí se stali úspěšní manažeři v této bance a to je fantasie :). Nej na RB - tak jsou to určitě lidé, kteří dělají tuto společnost úspěšnou a dělají to proto, že chtějí a že je to baví. Vše je o lidech a ti tvoří to Nej, co v RB je.

  Celý příběh

  Petr Nejezchleb, Teller, Account Manager pro malé a střední podniky, Ředitel pobočky a Regionální ředitel

  Moje první setkání s RB bylo někdy kolem Vánoc v roce 2001. To jsem se takhle procházel se ženou po Brně a v tom vidím novou banku, o které jsem vůbec nic nevěděl.

  Mám to v hlavě dodnes, protože bylo těsně před svátky a pobočka byla plná klientů. Byl už podvečer, tak jsme si říkali, že bychom těm lidem přáli, aby šli také domů 😀 Mluvila z nás zkušenost, protože jsme oba vykonávali podobnou práci u konkurence a opravdu jsme ty fronty nikomu na konci roku nepřáli.

  Když se ohlédnu zpět, tak je to už kus života prožitého v RB a stále mě to baví. Nastoupil jsem 1. 3. 2002 na mou první pobočku v RB jako teller, kde jsem dělal asi 2 roky úplně všechno, co běžný bankovní provoz zahrnuje a řekl bych, že možná i mnohem víc:-D Všichni dělali pokladnu, celý tým prodával všechno a to byla super škola. Na toto období vzpomínám moc rád a to hlavně pro super atmosféru, která v RB panovala a jsem přesvědčen, že stále panuje.

  Po cca 2 letech jsem se posunul na pozici account manager na tehdejší oddělení Small and Middle Markets, kde jsem se hodně naučil. Byla to obrovská zkušenost, a to z důvodu, že jsem šel do něčeho úplně nového a musel jsem na sobě hodně makat. Pravdou je, že začátky byly těžké, ale já jsem se nevzdal a po nějakém čase jsem pevně držel řídítka :)

  Po cca 3,5 letech jsem se vrátil zpět do PI (Private Individuals), kde jsem dostal nabídku na pozici BM malé pobočky. To byla další výzva, a jak to dopadne, bylo jen o tom, jak to uchopím :)Pobočka se povedla a bylo to krásné období jak pro klienty, tak pro nás zaměstnance, moc rád na to vzpomínám.

  Po malé pobočce přišla další výzva, a to pobočka velká, kterou jsem dostal, a mým úkolem bylo vybudovat z této pobočky funkční poradenské centrum, které se pomalu ze spodních pater vyšplhalo až mezi špičku ČR, kde jsme se díky skvělému týmu, super přístupu všech zaměstnanců drželi řadu let :)

  Poslední příležitost, která přišla začátkem roku 2014, byla pozice Regionálního ředitele Západních Čechách. Tady po roce a půl pracuji na tom stejném jako na předchozích pozicích. Má role je jasně dána. Měl bych být motorem, motivátorem a určovat směr, kterým se vydá náš region. Dělám proto vše, co je v mých silách. Snažím se vést lidi, aby byli úspěšní, spokojení a mým cílem je, aby byli spokojení jak zaměstnanci, tak zaměstnavatel, a to dlouhodobě. Je to mnohdy hodně náročné, ale já věřím v úspěch a věřím ve svůj tým, který dosáhne úspěchu.Věřím, že se nám povede dlouhodobě naplňovat cíle a že nejen já, ale celý náš 110 členný tým bude spokojen a bude se nám dařit.

  Na bance se mi jednoznačně líbí to, že dává příležitost lidem zevnitř. Když se podívám zpět na první pobočku, na které jsem začínal, tak si troufnu říct, že ze 70 % lidí se stali úspěšní manažeři v této bance a to je fantasie :)

  A pokud mám říct co je Nej na RB, tak jsou to určitě lidé, kteří dělají tuto společnost úspěšnou a dělají to proto, že chtějí a že je to baví. Vše je o lidech a ti tvoří to Nej, co v RB je.

Nevybrali jste?

Zkuste jinou kategorii:

Nebo nám pošlete váš životopis.

Vložit životopis