Můj profil Vytvořit profil

EXTRA BENEFITY

Pestrou škálu benefitů nabízí téměř každý, my však máme věci k nezaplacení!

EXTRA VOLNO

Pro životní události jako je přítomnost tatínka při porodu, doprovod prvňáčka do první třídy či doprovod dětí k lékaři (4x do roka).

HOME OFFICE

Důležitý je pro nás splněný úkol, nikoliv počet hodin, který v práci odsedíte.

5 TÝDNŮ DOVOLENÉ

Ani u nás nepřijdete zkrátka a budete moci relaxovat o 5 dní více.

VOLNO NA PROMOCI

Jsme pyšní na své vzdělané zaměstnance, proto si určitě zaslouží volno na promoci.

SVOBODA V PRÁCI

Závisí na pozici, na pracovišti musíte být jen od 9 do 15 h a zbytek pracovní doby je na vás.

ČÁSTEČNÉ ÚVAZKY

Pro všechny, kteří potřebují svůj čas rozdělit mezi rodinu, studium, koníček či jinou práci.

„TĚHOTENSKÉ DNY“

Ženám v období těhotenství poskytujeme 1 den placeného volna za každé kalendářní čtvrtletí.

SICK DAYS

Až 4 dny částečně placeného volna určeného pro případ náhlé indispozice.

Žiraifka

FIREMNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLKA

Školka je určena pro děti ve věku od 18 měsíců do nástupu na základní školu, je v provozu 12 měsíců v roce od 7.30 do 18.00 hodin a na úhradě školkovného se podílíme společně s rodiči dětí.

BENEFITY

A pak máme i benefity, které považujeme za samozřejmé…

FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK NA LOKÁLNÍ MATEŘSKOU ŠKOLKU

Je určen zaměstnancům na pobočkách, kteří se vracejí z rodičovské dovolené a nemohou využít firemní školku z důvodu vzdálenosti od pracoviště či bydliště.

PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ A ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Oba dva příspěvky je možné čerpat zároveň. Přispíváme ke všem penzijním fondům a pojišťovnám.

PŘÍSPĚVEK NA VOLNÝ ČAS

Formou Cafeterie můžete vybírat např. vstupenky do bazénu, na koncert či do fitness centra, zboží v lékárně, dovolenou nebo jazykové kurzy.

Zvýhodněné bankovní produkty

Každého zaměstnance si vážíme jako prémiového klienta, který si zaslouží svého osobního poradce, individuální péči a finanční plánování. Navíc každý získává zvýhodněné podmínky při využívání bankovních produktů.

Stravenky

Poukázky ve výši 85 Kč za každý odpracovaný den.

Odměny k výročím

Vážíme si všech našich zaměstnanců a ty, kteří dlouhodobě spojují svou kariéru s naší bankou, oceňujeme u příležitosti jejich významných životních a pracovních výročí finanční i nefinanční odměnou.

Nadstandardní zdravotní péče

Všem zaměstnancům nabízíme bezplatné očkování proti chřipce. Zaměstnanci v Praze mohou využít nadstandardní zdravotní péči pro sebe i své blízké za zvýhodněných podmínek.

Slevy u vybraných společností

V portfoliu se nachází více než 40 firem z různých oblastí podnikání – divadla, lázně, internetové obchody, fitness centrum, mobilní operátor, cestovní kanceláře, pojišťovna, prodejce vozů, obchody s IT technikou a mnoho dalších.

Máme to tu hezké

Protože v práci trávíme valnou část svého dospělého života, velmi záleží na tom, v jakém prostředí a s kým pracujeme a co děláme.

Osobní rozvoj

Zakládáme si na tom, aby naši obchodníci byli perfektně proškoleni pro svou práci. Vzdělání, které se jim u nás dostává je jedinečné a na vysoké úrovni.

Vzdělání, které se jim u nás dostává je jedinečné a na vysoké úrovni. Zaměstnanci na neobchodních pozicích si plánují svůj rozvoj společně s nadřízeným na roční bázi a mají příležitost se zdokonalovat v odbornosti tak i v soft sklil oblasti. Největší důraz klademe na rozvoj přímo v práci.


Kariéra v rámci banky

Kolegové, kteří chtějí změnu a zároveň k tomu mají předpoklady, mohou najít uplatnění opět v bance. V obchodní části banky máme připravené kariérové cesty, které mají svá pravidla, jsou transparentní a pomohou vám stoupat v hierarchii výše.

Nikdo se ale nebude zlobit na toho, kdo chce být expertem ve své pozici a bude se na tomtéž místě zdokonalovat řadu let či desetiletí.

Otevřená komunikace

Raiffeisenbank se zajímá nejen o názor svých klientů, ale také zaměstnanců. Každý měsíc si můžete chatovat s generálním ředitelem a otevřeně se zeptat na cokoliv, co vás zajímá nebo trápí. Žádná otázka nezůstane nezodpovězená.

Jednou za dva roky probíhá také průzkum mezi zaměstnanci „Promluv“. Detailní výsledky jsou komunikovány všem týmům v bance, samozřejmě při zachování naprosté anonymity dotazovaných. Zkrátka: otevřená komunikace a dobré vztahy dělají Raiffeisenbank příjemným místem k práci!