EXTRA BENEFITY

Pestrou škálu benefitů nabízí téměř každý, my však máme věci k nezaplacení!

ŠÉFOVÉ

S příchodem do RB začnete pracovat pod vedením osobností stavějících úspěch banky na vašem společném úspěchu. Šéfové u nás umí ocenit dobrou práci a podpořit.

MIMOŘÁDNÉ VZTAHY

Budete mít kolem sebe lidi, kterým můžete důvěřovat. Navíc aktivně podporujeme sdílení znalostí a dovedností mezi sebou navzájem.

RŮST A ZAJÍMAVÁ PRÁCE

Pokud budete mít výsledky, schopnosti a zájem, najdete příležitost pro rozvoj své kariéry.  7 z 10 manažerů vybereme interně. Podporujeme interní rotace a posuny. Budete mít možnost seberealizovat se a zapojit se do projektů.

VYBERTE SI

Každý zaměstnanec má k dispozici ve své benefitní peněžence určitou částku. Je zcela na něm, do čeho ji investuje. Benefity ušijete sami sobě na míru, ať už jich bude pestrá paleta nebo jen jeden jediný.

ČÍM DÉLE, TÍM VÍCE

Oceňujeme loajální zaměstnance. Čím déle u nás budete pracovat, tím větší výhody a částku na benefity získáte.

VOLNO NAVÍC

Získat můžete i šest týdnů dovolené, tátové mají volno na porod, studenti na promoci, rodiče na 1. den školy svého dítěte. Mámy samoživitelky mají volno na doprovod svého dítěte k lékaři.

ROZVOJ

Na vašem rozvoji záleží. Kromě pravidelného plánování rozvoje s manažerem si můžete vybrané aktivity uhradit i z benefitů. Navíc máte k dispozici 4 dny studijního volna.

SVOBODA V PRÁCI

Závisí na pozici, na pracovišti musíte být jen od 9 do 15 h a zbytek pracovní doby je na vás.

FIREMNÍ MATEŘSKÁ ŠKOLKA ŽIRAIFFKA

Školka je určena pro děti ve věku od 18 měsíců do nástupu na základní školu, je v provozu 12 měsíců v roce od 7.30 do 18.00 hodin a na úhradě školkovného se podílíme společně s rodiči dětí.

Firemní mateřská škola
Firemní mateřská škola

BENEFITY

A pak máme i benefity, které považujeme za samozřejmé…

FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK NA LOKÁLNÍ MATEŘSKOU ŠKOLKU

Je určen zaměstnancům na pobočkách, kteří se vracejí z rodičovské dovolené a nemohou využít firemní školku z důvodu vzdálenosti od pracoviště či bydliště.

PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ A ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Oba dva příspěvky je možné čerpat zároveň. Přispíváme ke všem penzijním fondům a pojišťovnám. Benefitu můžete využít i bez vlastního příspěvku – tedy vše hradí zaměstnavatel.

PŘÍSPĚVKY NA VOLNÝ ČAS

Formou Cafeterie můžete vybírat např. vstupenky do bazénu, na koncert či do fitness centra, zboží v lékárně, dovolenou nebo jazykové kurzy.

ZVÝHODNĚNÉ BANKOVNÍ PRODUKTY

Každého zaměstnance si vážíme jako prémiového klienta, který si zaslouží svého osobního poradce, individuální péči a finanční plánování. Navíc každý získává zvýhodněné podmínky při využívání bankovních produktů.

STRAVENKY

Za každý odpracovaný den máte nárok na stravenku hrazenou z 55% zaměstnavatelem v hodnotě 100KČ. Pokud stravenky nechcete, své benefitní body můžete využít jinak.

ODMĚNY K VÝROČÍM

Vážíme si všech našich zaměstnanců a ty, kteří dlouhodobě spojují svou kariéru s naší bankou, oceňujeme u příležitosti jejich významných životních a pracovních výročí finanční i nefinanční odměnou.

ZDRAVÍ

Nabízíme očkování proti chřipce zdarma, 4 dny na zotavenou hrazené z 50% nebo 2 dny hrazené zcela. Zaměstnanci v Praze mohou využít nadstandardní zdravotní péči pro sebe i své blízké za zvýhodněných podmínek.

SLEVY U VYBRANÝCH SPOLEČNOSTÍ

V portfoliu se nachází více než 40 firem z různých oblastní podnikání - divadla, lázně, internetové obchody, fitness centrum, mobilní operátor, cestovní kanceláře, pojišťovna, prodejce vozů, obchody s IT technikou a mnoho dalších.