SPECIALISTA PÉČE O KLIENTY - odchozí linka (Teplice)

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Máte chuť komunikovat s klienty, umíte se usmívat do telefonu a chcete na sobě pracovat? Staňte se součástí našeho týmu odchozího volání v Teplicích.

„Na práci mám ráda hlavně svůj tým, který drží při sobě a dále náplň práce, díky které se mohu každý den posouvat dopředu a rozšiřovat své znalosti z různých oblastí. Člověk se tu opravdu nenudí.“ Andy, 5 let na pozici Telefonního bankéře

Co u nás získáte?

 • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností zkráceného úvazku.
 • Motivující finanční ohodnocení – máte možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku – u nás je to o vás! Pevný měsíční fix je jistota, chápeme, že někdy prostě nemáte den :)
 • Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou samozřejmostí. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte!
 • Odpočíváme 25 dní roce a když nám jen není dobře, máme možnost čerpat zdravotní volno. O své zaměstnance se zkrátka staráme.
 • Možnosti kariérního růstu - můžete se ucházet o pozici supervizora nebo se stát osobním bankéřem na pobočce.
 • Poznáte, jak funguje banka a naučíte se komunikovat s klienty - žádná situace vás při jednání nevyvede z míry.
 • Soutěže a další motivační prvky o hodnotné ceny.
 • Školení ZDARMA.
 • Přátelské a dostupné místo práce – podívejte se, jak to u nás vypadá - https://www.vimvic.cz/firma/raiffeisenbank-kontaktni-centrum
 • Tým kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli, a to není vůbec málo.

Mrkněte také na náš profil na www.atmoskop.cz :)

Co bude vaším úkolem?

 • Kontaktovat stávající klienty banky a hledat pro ně nejlepší řešení podle jejich aktuálních potřeb.
 • Spolupracovat na různorodých telemarketingových kampaních.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte dobré komunikační schopnosti, chcete být v kontaktu s klientem.
 • Láká vás práce ve směnném provozu včetně víkendů (odpolední a víkendová směna vychází maximálně 2x do měsíce, běžně voláme v čase 8:00 - 16:30).
 • Umíte pracovat s PC - nevyžadujeme nic speciálního, využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí.

Podmínkou je dokončené středoškolské vzdělání s maturitou, bez kterého není možné absolvovat povinné zákonné certifikace.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!