BANKÉŘ - začněte svou kariéru v bance! U nás je to o vás!

LOKALITA kraj Hlavní město Praha
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Bankovní prostředí je pro Vás zatím velkou neznámou, ale nechybí Vám odhodlání a chcete na sobě pracovat? Na naše pobočky v Praze hledáme spolehlivé kolegy/ně s chutí obchodovat, pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení.

U nás je to o vás!

Co bude vašim úkolem?

 • Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství při osobních schůzkách na pobočce.
 • Analyzovat potřeby klienta a nabízet nejvhodnější finanční řešení.
 • Poskytovat klientům poradenství a precizní servis.
 • Budovat své znalosti - stanete se odborníkem na bankovní produkty.

A co získáte u nás?

 • Perfektní zaškolení, které si naši zaměstnanci pochvalují. Jakmile vás seznámíme s teorií, zkusíte znalosti využít v praxi. V prvních dvou měsících vás naučíme ovládat naše systémy a aplikace, osvojíte si jednání s klienty a do detailu obsáhnete produktovou nabídku. Po celou dobu vám bude k dispozici kouč, zkušenější kolega, ochotný šéf nebo trenér.
 • Skvělou příležitost pro růst díky našemu propracovanému kariérnímu systému. Sám/sama uvidíte, zda se vydáte cestou poradce pro osobní finance, poradenství podnikatelům nebo vedení týmu - mnoho našich ředitelů začínalo v bance od píky.
 • Možnost stát se členem prima týmu se šéfem, který Vás podpoří a rád se podělí o svoje znalosti.
 • Bohatou nabídku benefitů: pět dní dovolené navíc, benefitní peněženku nabitou až na 27 000 Kč, ze které si můžete pořídit Multisport kartu, dovolenou, wellness, apod. Dopřejeme vám i skvělý úrok na hypotéku nebo zvýhodněný leasing na auto.

Pozice vás bude bavit pokud?

 • Zajímáte se o Vás oblast bankovnictví/financí.
 • Máte dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování.
 • Je pro Vás důležitý úspěch celého týmu.
 • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat životopis. Těšíme se na Vás!

Chcete-li vědět, pro které pobočky v Praze aktuálně hledáme nové zaměstnance na tuto pozici, nakoukněte na naše karierní stránky!
Zde: https://rb.jobs.cz/obchodnik-poradce/?prefid_location_hier=R200000&customcateg=obchodnik-poradce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!