SPECIALISTA VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK - INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do týmu Recovery Collection v oblasti řízení rizik hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Specialisty vymáhání pohledávek.

Co bude vaším úkolem?

 • Spravovat retailové pohledávky (primárně hypoteční a micro úvěry) v insolvenčním řízení (přihlášky, výzvy, incidenční žaloby, souběžné vymáhání, spolužadatelů a avalistů – sodní řízení, dohody splátkových kalendářů s přímou vykonatelností, výzvy apod.).
 • Komunikovat s externími partnery, insolvenčními správci, soudy a exekutory.
 • Poskytovat součinnost ostatním útvarům banky.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte alespoň středoškolské vzdělání, ideálně ekonomického nebo právního směru.
 • Máte právní povědomí, především insolvenčního zákona.
 • Orientujete se v produktech banky a máte zkušenost v oblasti vymáhání pohledávek.
 • Práce v MS Excel a MS Word Vám nedělá problém – ovládáte základní funkce v Excelu, Wordu a Power pointu.
 • Máte alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny – naše systémy jsou v angličtině.
 • Jste týmový hráč, umíte vyjednávat a při práci jste precizní.

A co získáte u nás?

 • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
 • Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu skvělé šéfové Petry, která za vámi bude vždy stát.
 • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Příjemné pracovní prostředí v Praze na Pankráci.
 • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku a cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!