ADMINISTRATIVNÍ PODPORA - poslech prodejních hovorů

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 12. 2019 do 31. 12. 2020
JAZYK Čeština (výborná)

Máte zájem nasbírat nové zkušenosti, přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na administrativní výpomoc v rozsahu cca 120 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • Čeká vás poslech prodejních hovorů interního call centra – budete hodnotit strukturu hovorů, prodejní dovednosti, schopnost argumentace a dodržování interních procesů a správnosti sdělovaných informací.
  • Záznamy z poslechů budete evidovat do monitorovacího formuláře v Excelu.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Vám vyhovuje samostatná práce a máte zájem o dlouhodobou spolupráci.
  • Ovládáte základní práci na PC a s tabulkou v Excelu si poradíte jedna dvě (experta nehledáme :)).
  • Pokud máte prodejní zkušenosti nebo praxi jako trenér/manažer, bude to jen k užitku.

A co získáte u nás?

  • Potřebné zaškolení a maximální podporu po celou dobu vašeho působení.
  • Možnost pracovat z domova a organizovat si svoji práci sám/sama – ideálně se ale minimálně 1x týdně uvidíme, střídavě v Praze a v Teplicích.
  • Kolektiv kolegů, kteří jsou si navzájem přáteli – a na to jsme právem pyšní!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!