OSOBNÍ BANKÉŘ NA ŠKOLÍCÍ POBOČCE (Praha Prosecká)

LOKALITA Prosecká 851/64, 190 00  Praha-Prosek, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá)

Na unikátní školící pobočku v Praze na Proseku hledáme spolehlivého kolegu s chutí se vše naučit, stát se profesionálem - vybírat pro naše klienty ta nejlepší řešení a stejně tak i budovat svou kariéru v RB. Naučíme vás práci s hotovostí, servisní činnosti a pomůžeme vám nastartovat kariéru obchodníka za pomoci spolehlivého vedení a zkušených kolegů s několikaletou praxí. Na školící pobočce máte jedinečnou šanci získat náskok! Můžete se k nám přidat i jako absolvent bez praxe či bankovní zkušenosti.

Co bude vaším úkolem?

• Absolvovat intenzivní 2 týdenní trénink a certifikaci ČNB pro vykonávání pokladní činnosti.
• Perfektně poznat klíčové parametry bankovních produktů.
• Zvládnout pokladní činnost.
• Zajistit precizní a spolehlivý servis pro klienty a budovat výbornou klientskou zkušenost s bankou.

Co získáte u nás?

• Máte možnost výrazně ovlivnit výši výdělku, zaleží na vás, jak budete aktivní.
• Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci.
• Skvělou příležitost pro růst, máme propracovaný kariérový systém a mnoho našich ředitelů začínalo v bance od píky.
• Máte příležitost stát se členem prima týmu - dobré mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.

Práce vás bude bavit pokud:

• Zajímáte se o oblast bankovnictví a financí, důležité je nadšení pro tento obor.
• Máte velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování, klient je rád ve vaší péči.
• Proaktivita a obchodní dovednosti vám pomohou plnit budoucí cíle.
• Máte SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru (ale může být i jiná škola, chápeme, že na základní škole často člověk neví, čím bude chtít být, a zde váš rozdílný typ vzdělání není důležitý).
• Máte zájem začít pracovat od 2.1.2020.

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme. U nás je to o vás!

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!