JAVA VÝVOJÁŘ

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro menší tým zabývající se stavbou nového frontendového systému (SPA) hledáme backend vývojáře. Posilujeme náš vývojový tým a hledámekolegu, který se zapojí do budování nového jednotného frontendu, který by měl již brzy nahradit naše zastaralé aplikace na pobočkách.

Pokud Vás v budoucnu tato aktivita přestane bavit, nabízíme navíc možnost až půlroční stáže ve Vídni s možností podílet se na vývoji jednotné API platformy pro Raiffeisen International. Nabízíme možnost práce v lokalitě Praha, Olomouc nebo Teplice s možností home-officů a remote stand-upů.

Co bude vaším úkolem?

 • Vyvíjet REST Api na novém backendu (Spring MVC).
 • Spravovat a podporovat starší Java aplikace (J2EE).
 • Spolupracovat s kolegy v týmu při navrhování možných řešení.
 • Kooperovat s ostatními týmy napříč celou bankou.
 • Nastavovat a spravovat CICD linku.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte zkušenost s vývojem v jazyce Java alespoň 2 roky.
 • Znáte Spring MVC a J2EE.
 • Máte kladný vztah k metodice Scrum.
 • Už jste někdy provozoval/a aplikace pod aplikačním serverem Jboss EAP (nebo obdobným).
 • Určitě se u nás může hodit znalost Swagger, Hibernate, JPA, Oracle, Maven, Sonar, Linux, Jenkins, Flyway a mnoha dalších věcí, ale nejsou to stavební kameny.

A co získáte u nás?

 • Dynamické a zároveň přátelské prostředí, kde se nudit určitě nebudete.
 • Možnost až půlroční stáže ve Vídni s možností podílet se na vývoji jednotné API platformy pro Raiffeisen International.
 • Možnost práce v lokalitě Praha, Olomouc nebo Teplice s možností home-officů a remote stand-upů.
 • Zajímavé spektrum aplikační ZOO – od tradičních systémů k moderním API.
 • Budete součástí týmu profesionálů, který si navzájem pomáhá a rád se potkává i mimo práci.
 • Možnost kariérního růstu napříč naším vyspělým IT.
 • Benefity, u kterých si sami určíte v jaké výši a na co konkrétně využijete – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti.
 • a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…

Neváhejte a zašlete nám své CV, můžete jej poslat i na email petra.englicka@rb.cz. Těšíme se na vás!
Také si můžete prohlédnout náš profil na www.atmoskop.cz!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!