HYPOTEČNÍ SPECIALISTA (Praha Karlovo nám.)

LOKALITA Karlovo náměstí 2097/10, 120 00  Praha-Nové Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá)

Již počtvrté v řadě byla Raiffeisenbank oceněna jako banka s nejlepší kvalitou prodeje hypoték ve studii „Market Vision“ a jsme nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka 2016 v České republice, přidejte se k nám! Pro Hypoteční centrum v Praze hledáme komunikativního kolegu, který přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu poskytování hypotéčních úvěrů. Pokud máte obchodního ducha, umíte najít pro klienta řešení na míru a baví vás navazovat vztahy, zkuste to s námi. Budete součástí nejen úspěšného týmu hypotečních poradců, ale i celé banky, která velmi rychle roste. Zrovna tak může růst i vaše kariéra!

V rámci prvního roku očekáváme od vybraného uchazeče zejména aktivní spolupráci s externími partnery a obchodní činnost vedoucí k plnění obchodních cílů v oblasti hypotečních úvěrů a doplňkových produktů (úvěry ze stavebního spoření, pojištění nemovitosti).

Budete součástí x-členného týmu hypotečních specialistů a úzce spolupracovat budete také s dalšími kolegy z poboček a firemních center.

Co u nás získáte?

•Příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování.
•Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci s možností výrazného vlivu její výši na základě vlastní aktivity.
•Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
•Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv (kolektiv "drží spolu" a pomáhají si navzájem).
•Benefity na míru – třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u vybraných partnerů (a k tomu klasika – příspěvek na volnočasové aktivity, zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).
•Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu a získala ocenění nejlepší banka v ČR (ocenění EMEA Finance 2016).

Co bude vašim úkolem?

•Pomáhat klientům realizovat sen o vlastním domově.
•Vytvářet pro klienta individuální řešení hypotečního financování.
•Kontrolovat podklady před podepsáním hypoteční smlouvy (podklady vám připraví váš kolega hypoteční bankéř odpovědný za čerpání úvěru.
•Pečovat a rozšiřovat portfolio externích partnerů s cílem vytvářet pevné a dlouhodobé vztahy.
•Rozvíjet své obchodní dovednosti a dosáhnout tak skvělých prodejních výsledků.

Pozice vás bude bavit pokud:

•Máte alespoň SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.
•Jste komunikativní člověk s obchodním duchem.
•Dokážete navazovat vztahy v novém prostředí.
•Umíte se nadchnout pro splnění společného cíle.
•Máte chuť vzdělávat se a rozšiřovat své znalosti v oblasti hypotečního financování.
•Spokojenost vašich klientů je pro nás klíčová.

Pokud cítíte, že je to práce pro vás, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme. U nás je to o Vás!

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!