VÝVOJÁŘ PROCESNÍ APLIKACE

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Do agilního týmu hledáme posilu, která se bude podílet na vývoji procesně orientovaných aplikací. K vývoji aplikací používáme moderní platformu, tvoříme end-to-end procesy, zapojujeme do nich robotickou technologii a uživatelům pomocí nového reportingového nástroje umožňujeme veškeré procesní metriky sledovat v reálném čase. Vše děláme s důrazem na maximalizaci automatizace a přidané hodnoty interních i externích klientů.

Co bude vaším úkolem?

  • Vyvíjet back-end logiku v rámci procesů.
  • Vyvíjet front-end obrazovek.
  • Prezentovat výsledky práce kolegům a koncovým uživatelům.
  • Řídit vlastní kapacity v rámci dvoutýdenních vývojových cyklů tak, abyste týmu pomohl dosáhnout slíbených výsledků.
  • Úzce spolupracovat s analytiky, architektem řešení i vlastníkem produktu.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Znáte HTML/CSS, JavaScript, BPMN 2.0.
  • Máte zkušenosti s aplikacemi Enterprise Architect, JIRA, Confluence.
  • Jste týmový hráč, nebojíte se zapojit do diskuse a obhajovat své názory.
  • Nemusíte být zrovna senior s letitými zkušenostmi, ale musíte mít zapálení učit se nové věci.
  • Máte angličtinu na takové úrovni, že vám nedělá problém pracovat s anglicky psanými podklady.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

  • Znáte JAVA, C#.
  • Máte zkušenost s nástrojem IBM BAW / IBM BPM.
  • Setkali jste se s RPA technologií, ideálně Blue Prism.
  • Víte, co je ElasticSearch a Kibana.

A co získáte u nás?

  • Možnost být u velkých změn od začátku do konce.
  • Budete součástí týmu, který přináší inovace s dopadem na všechny klienty banky. A vy budete mít možnost ovlivňovat, kam se banka v oblasti klientského zážitku vydá v následujících letech.
  • Budete pomáhat utvrzovat klienty v tom, že si zasloužíme titul „Klientsky nejpřívětivější banka“.
  • Možnost spolupráce s odborníky a s moderní aplikací pro modelování a automatizaci procesů.
  • Prostor pro seberealizaci a skvělou příležitost pro osobnostní, profesní a kariérní rozvoj.
  • Práci s inspirativními lidmi a pravidelný kontakt s vedením banky.
  • Benefity na míru – týden dovolené navíc, sick days a systém benefitů, kde si sám/sama navolíte, jak chcete čerpat finanční dotaci (např. penzijní připojištění, stravenky, volný čas, sport a další), homeoffice.

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!