RETENČNÍ BANKÉŘ/KA NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - Teplice

LOKALITA Masarykova třída 1846, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika
ÚVAZEK Práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná)

Hledáte nevšední práci s pravidelnou pracovní dobou, baví vás komunikovat a chcete být mezi lidmi? Staňte se součástí týmu odchozího volání, jehož cílem je udržet v bance klienty, kteří se s námi rozhodli ukončit spolupráci.

Co u nás získáte?

• Možnost výrazně ovlivnit výši svého výdělku - záleží jen na vás, jak budete aktivní. Pevný měsíční fix je jistota, chápeme, že někdy prostě nemáte den 
• Náš propracovaný benefitní systém z nás dělá jednoho z nejlepších zaměstnavatelů na trhu - každý z nás má maximální svobodu v tom, jaké benefity chce využívat. Sami se rozhodnete, zda pojedete na dovolenou, přihlásíte se na jazykový kurz, budete pravidelně chodit sportovat nebo nakupovat knížky. Stravenky a příspěvky na penzijní a životní pojištění jsou samozřejmostí. Při nástupu získáte 14.000 Kč a hned po prvním roce vám příspěvek automaticky navýšíme na 25.000 Kč/rok. A tím nekončíme - čím déle jsme spolu, tím větší rozpočet máte!
• Odpočíváme 25 dní roce a když nám jen není dobře, máme možnost čerpat zdravotní volno. O své zaměstnance se zkrátka staráme.
• Pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku 8.00 - 14.30 s možností zkráceného úvazku.
• Otevřenou a neformální firemní kulturu – podívejte se, jak to u nás vypadá https://www.vimvic.cz/firma/raiffeisenbank-kontaktni-centrum.
• Pohodovou partu kolegů, kteří drží při sobě a navzájem si rádi pomohou..

Zajímá vás rovnou mzda příp. cokoliv dalšího, co jste v inzerátu nenašli? Nebojte se a zavolejte mi na +420 603 808 507, domluvíme se.

Co bude vaším úkolem?

• Kontaktování klientů banky – vy budete hlasem, který promlouvá za banku. Zajímat vás budou důvody nespokojenosti a vaším cílem bude záchrana odcházejících klientů. I díky práci kontaktního centra jsme již čtvrtým rokem klientsky nejpřívětivější bankou roku – u nás je to o vás.

Pozice vás bude bavit, pokud:

• Máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
• Umíte pracovat s PC - nevyžadujeme nic speciálního, využívat budete naše aplikace, na které vás naši trenéři perfektně zaškolí.
• Máte dobré komunikační schopnosti, chcete být v kontaktu s klientem.
• Můžete být i junior/ka bez jakékoliv praxe, pokud se rád/a učíte od zkušenějších kolegů, nebojíte se zeptat a máte chuť pracovat :)

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!