BANKÉŘ (Praha Holešovice)

LOKALITA Komunardů 1045/21, 170 00  Praha-Holešovice, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá)

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější bankou roku v České republice, přidejte se k nám!
Bankéř je tváří naší banky, má klíčový podíl na jejím úspěchu a je velmi důležitou součástí týmu. Na naší pobočku v Praze hledáme na místo kolegy stěhujícího se do jiného města spolehlivého kolegu s chutí obchodovat, rozšiřovat řady našich klientů a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení. Raiffeisenbank roste – růst může i vaše kariéra!

Co bude vaším úkolem?

 • Získávat nové klienty a nabízet další produkty stávajícím klientům (fyzické osoby i firemní klientela).
 • Vytvářet s klienty dlouhodobý vztah a partnerství při osobních schůzkách na pobočce.
 • Analyzovat potřeby klienta a nabízet nejvhodnější finanční řešení.
 • Poskytovat klientům poradenství a precizní servis.
 • Plnit stanovený plán prodeje bankovních produktů.
 • Budovat své znalosti - stanete se odborníkem na bankovní produkty.

Pozice vás bude bavit pokud:

 • Zajímáte se o oblast bankovnictví a financí, důležité je nadšení pro tento obor.
 • Máte velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování, klient je rád ve vaší péči.
 • Proaktivita a obchodní dovednosti vám pomohou plnit cíle. Máte chuť obchodovat!
 • Je pro Vás důležitý úspěch celého týmu.
 • Máte SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru (ale může být i jiná škola, chápeme, že na základní škole často člověk neví, čím bude chtít být).
 • Vítáte komunikaci v angličtině a rád/a si rozšíříte svůj slovní o jevy z bankovního prostředí.

Pokud toto všechno máte, nebojte se přihlásit, my vás už zbytek naučíme. U nás je to o vás!

Náskok před ostatními budete mít, pokud:
• Máte zkušenost z oblasti prodeje nebo klientského servisu.

A co získáte u nás?

 • Máte možnost výrazně ovlivnit výši výdělku, zaleží na vás, jak budete aktivní. A věřte, že na naší pobočce si vydělat opravdu můžete!
 • Perfektně vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci.
 • Skvělou příležitost pro růst, máme propracovaný kariérový systém. I ředitelka této pobočky začínal u nás v bance na call centru :).
 • Máte příležitost stát se členem prima pětičlenného týmu ostřílených bankéřů - dobré mezilidské vztahy a důvěra, ochota pomoci – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Bohatou nabídku benefitů: pět týdnů dovolené, sickdays, benefitní peněženku nabitou až na 27 000 Kč, ze které si můžete pořídit Multisport kartu, dovolenou, wellness, apod. Dopřejeme vám i skvělý úrok na hypotéku nebo zvýhodněný leasing na auto.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!