IT TRAINEE - HR systém

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 11. 2019 do 30. 9. 2020
JAZYK Angličtina (pokročilá)

Jste studentem 3. či 4. ročníku VŠ oboru zaměřeného na IT? Zvládáte s přehledem komunikaci v AJ a máte pozitivní vztah k technologiím? Pro tým GPS (Group People Systems – kompetenční centrum pro správu HR systému pro mezinárodní skupinu Raiffeisenbank) hledáme posilu na poloviční úvazek. Využijte jedinečnou příležitost poznat různé aspekty správy a vývoje systému v mezinárodní společnosti. Práce je u nás dost a zvládáme to s humorem. Prostor pro váš rozvoj je téměř nekonečný!

Co bude vaším úkolem?

 • Spolu s ostatními členy týmu budete pečovat o to, aby systém ve všech zemích fungoval co nejlépe a naši klienti byli spokojeni, tzn. zodpovídat otázky, řešit technické problémy v systému, spolupracovat na jeho dalších inovacích.
 • Podílet se na správě a rozvoji části HR systému (např. domovské stránky a jejich kód).
 • Obsah vaší práce bude přímo úměrný vašim schopnostem, zájmu, aktivitě a ochotě se dále rozvíjet.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte výbornou znalost mluvené i psané angličtiny, bez toho to určitě nepůjde.
 • Ovládáte v základu tvorbu webů (HTML/CSS/Javascript).
 • Pro tuto roli je klíčový zájem o technologie a alespoň základní znalost programování.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

 • Máte již za sebou zkušenosti s prací na projektech, nebo z mezinárodního prostředí.

A co získáte u nás?

 • Možnost pracovat na mezinárodních projektech.
 • Práci se skvělým cloudovým HR systémem.
 • Perfektně fungující tým - navzájem se podporujeme a pomáháme si.
 • Flexibilní pracovní dobu – minimálně však 16 hodin týdně, rozložených dle vašich potřeb.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!