Process management trainee - HR oblast

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 11. 2019 do 31. 10. 2020
JAZYK Angličtina (výborná)

Do našeho týmu GPS (Group People Systems – kompetenční centrum pro správu HR systému pro mezinárodní skupinu Raiffeisenbank) hledáme novou posilu ze studentských řad. Zvládáte s přehledem komunikaci v angličtině, studujete vysokou školu, máte pozitivní vztah k technologiím a baví vás oblast lidských zdrojů? Využijte jedinečnou příležitost poznat různé aspekty HR procesů v mezinárodní společnosti.

Co bude vaším úkolem?

  • Budete se podílet na tom, aby systém ve všech zemích fungoval co nejlépe a naši klienti byli spokojeni (zodpovídat otázky, řešit uživatelské problémy v systému, spolupracovat na jeho dalších inovacích).
  • Pracovat na správě a rozvoji části HR systém, např. modul vzdělávání, nábor atd.
  • Obsah vaší práce bude přímo úměrný vašim schopnostem, zájmu, aktivitě a ochotě se dále rozvíjet.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Ovládáte angličtinu na perfektní úrovni, jak v psané, tak i v mluvené formě - anglicky mluvíme na denní bázi.
  • Se zajímáte o moderní technologie a HR procesy.
  • Máte předchozí zkušenost s HR procesy, to vám pomůže rychleji se zorientovat.

A co získáte u nás?

  • Možnost pracovat na mezinárodních projektech.
  • Práci se skvělým cloudovým HR systémem.
  • Perfektně fungující tým - navzájem se podporujeme a pomáháme si.
  • Flexibilní pracovní dobu – minimálně však 16 hodin týdně, rozložených dle vašich potřeb.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!