FLEET PRODUCT DEVELOPMENT AND SALES SUPPORT MANAGER – RL

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., působí na trhu od roku 1994 a je součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank. Navazuje na více než 140 letou tradici v poskytování komplexní nabídky finančních produktů fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům. Právě nyní rozšiřujeme náš tým a hledáme nové kolegy/kolegyně do oddělení Fleet Management Cars.

Co bude vaším úkolem?

 • Ve spolupráci s manažerem týmu inovovat a rozvíjet produkty a procesy
 • Spolupracovat s odděleními společnosti při tvorbě a implementaci nových řešení či inovaci stávajících produktů
 • Vývoj On – line nástrojů, aplikací, matrixů, reportingu telematiky a digitalizace
 • Zajištění implementace novinek do systémů, směrnic a smluvní dokumentace
 • Monitorování aktuálních trendů a nabídek konkurence operativního full service leasingu osobních a užitkových vozidel do 3,5t
 • Samostatně komunikovat s dodavateli, pracovat a vést projekty/účastnit se na projektech

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Disponujete analytickým a strategickým myšlením, jakož i komunikačními a prezentačními schopnostmi
 • Rádi se pohybujete v oboru automobilů a služeb a/nebo máte praxi z finanční instituce
 • Nebojíte se plánů a dosažení vysokých cílů již v prvním roce činnosti je pro vás výzvou
 • Jste odpovědný/á, vytrvalý/á, samostatný/á a odolný/á vůči stresu
 • Anglický jazyk na komunikativní úrovni pro vás bude výhodou, občas budete vést jednání v AJ

A co získáte u nás?

 • Zajímavou práci v perspektivní leasingové společnosti
 • Finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi a dovednostem
 • Příjemné pracovní prostředí na Praze 4, přímo u metra C
 • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
 • Benefity na míru - třeba výhodný úrok na hypotéku nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – cafeterie, stravenky, Multisport karta, týden dovolené navíc, 4 Sickdays a další)

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!