HYPOTEČNÍ BANKÉŘ (Praha Budějovická)

LOKALITA Olbrachtova 2006/9, 140 00  Praha-Krč, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá)

Již počtvrté v řadě byla Raiffeisenbank oceněna jako banka s nejlepší kvalitou prodeje hypoték ve studii „Market Vision“ a jsme nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v České republice, přidejte se k nám! Pro Hypoteční centrum v Praze 1 hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu poskytování hypotéčních úvěrů. Pokud rádi poskytujete podporu kolegům, jste systematický, precizní, tak Vás uvítáme v našich řadách! Budete součástí nejen úspěšného týmu hypotečních specialistů, ale i celé banky, která velmi rychle roste. Zrovna tak může růst i vaše kariéra!

Co získáte u nás?

•Příležitost prohloubit si znalosti v oblasti hypotečního financování.
•Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci s možností výrazného vlivu její výši na základě vlastní aktivity.
•Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
•Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který „drží spolu“ a pomáhá si navzájem.
•Benefity na míru – třeba příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy u vybraných partnerů (a k tomu klasika – příspěvek na volnočasové aktivity, zdraví, stravenky, zvýhodněné produkty a další…).
•Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu.

Co bude vaším úkolem?

•Zpracovávat úvěrové návrhy (přebírat a autorizovat podklady k zahájení schvalovacího procesu k čerpání hypotečního úvěru) a následně vést jejich evidenci.
•Poskytovat informace klientům v době čerpání hypotečních úvěrů a zpracovávat změnové požadavky.
•Poskytovat podporu hypotečním poradcům a jejich externím partnerům.
•Spolupracovat se supervizory nemovitostí.

Pozice vás bude bavit pokud:

•Máte SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání.
•Máte výhodu, pokud máte praxi v oblasti bankovnictví / hypoték.
•Jste schopný/á pracovat samostatně, efektivně a precizně.
•Je pro vás samozřejmostí pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům.
•Jste proaktivní, máte týmového ducha a jste časově flexibilní.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!