BRIGÁDA NA HYPOTEČNÍM CENTRU - Zlín

LOKALITA Potoky 552, 760 01  Zlín-Zlín, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 11. 2019 do 31. 10. 2020

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Na naše hypoteční centrum ve Zlíně hledáme nového kolegu / kolegyni na dlouhodobou brigádu, který / která může formou brigády odpracovat 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • Budete mít na starosti administrativní podporu hypotečním bankéřům.
  • Zpracovávat klientskou dokumentaci (roztřídíte, zaevidujete do bankovního systému), vytisknete formuláře.
  • Telefonicky kontaktovat klienty a domluvíte s nimi schůzku s jejich hypotečním poradcem.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Máte výborné komunikační dovednosti a baví vás administrativa.
  • Máte schopnost prioritizace, v náročné situaci dokážete zachovat chladnou hlavu a poradit si.
  • Rádi pracujete na PC – využívat budete hlavně MS Office (Word, Excel).

A co u nás získáte?

  • Zajímavou příležitost nastartovat kariéru a poznat oblast hypoték. Časem můžete přejít na hlavní pracovní poměr – U nás je to o vás.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí – na našich pobočkách a hypotečních centrech se cítí klienti i zaměstnanci zkrátka dobře.
  • Stravenky.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!