HYPOTEČNÍ BANKÉŘ - Brno

LOKALITA Česká 154/12, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro Hypoteční centrum v Brně na České ulici hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který přispěje k dalším úspěchům a růstu hypotéčních úvěrů.

Co bude vaším úkolem?

 • Zpracovávat úvěrové návrhy (přebírat a autorizovat podklady k zahájení schvalovacího procesu k čerpání hypotečního úvěru) a následně vést jejich evidenci.
 • Poskytovat informace klientům v době čerpání hypotečních úvěrů a zpracovávat změnové požadavky.
 • Poskytovat podporu hypotečním poradcům a jejich externím partnerům.
 • Spolupracovat se supervizory nemovitostí.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste precizní a efektivní osobnost.
 • Máte zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a týmového ducha.
 • Je administrativa vaši zálibou.

A co u nás získáte?

 • Příležitost prohloubit si znalosti v oblasti hypotečního financování.
 • Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci.
 • Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který „drží spolu“ a pomáhá si navzájem.
 • Sami budete pánem svých benefitů. Bude jen na vás, jak využijete částku, kterou vám na rok přidělíme, např. si můžete měsíčně pořizovat stravenky, k tomu jet na dovolenou a ještě se přihlásit na jazykový kurz a nakupovat si knihy.
 • 5 týdnů dovolené, až 4 sick days a další ...

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Podívejte se na náš profil i na www.atmoskop.cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!