RISK MANAGER - LARGE CORPORATES

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Angličtina (pokročilá)

Do týmu Corporate Credit Risk hledáme nového kolegu/kolegyni s analytickými schopnostmi i obchodními dovednostmi, znalostí bankovních produktů a s chutí profilovat se v oblasti bankovnictví a řízení úvěrových rizik.

Co bude vaším úkolem?

 • Posouzení rizik a strukturování obchodů pro korporátní klienty.
 • Vyhodnocení kreditního rizika, silných/slabých stránek a úvěrových potřeb společností primárně ze segmentu Large Corporates a FI (finančních institucí).
 • Vypracování stanoviska k úvěrovým obchodům na základě ratingu a specifických rizik firmy, schvalování finančních kovenantů a dalších podmínek financování.
 • Kontrola úvěrového procesu a průběžná činnost na jeho zefektivnění.
 • Řízení svěřeného portfolia korporátních klientů, včasná identifikace rizikových signálů, návrhy a schvalování nápravných opatření.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte vysokoškolské vzdělání v ekonomickém/technickém směru.
 • Dokážete se rychle zorientovat ve finančních výkazech firmy a znáte účetní standardy.
 • Máte schopnost určit vhodnost bankovních produktů a zajištění pro korporátní klientelu a strukturovat transakce.
 • Dokážete díky svým analytickým schopnostem z velkého množství informací a dokumentů vyhodnotit podstatné informace.
 • Jste zvyklí prioritizovat a asertivně jednat se svými kolegy/zákazníky/dodavateli.
 • Jste motivován/a učit se novým věcem, odborně se rozvíjet a pracovat i na složitých případech
 • Ovládáte angličtinu, znáte odborné výrazy v angličtině.

A co získáte u nás?

 • Práci v přátelském a profesionálním týmu, v němž je ochotně sdíleno veškeré know-how.
 • Práci na zajímavých obchodech a strukturách financování.
 • Kariérní, odborný i osobní rozvoj šitý na míru v bance s mezinárodním zázemím.
 • Odpovědnost a možnost uplatnit svoje názory a zkušenosti.
 • Možnost aktivně se účastnit na tvorbě interních postupů a metodiky a úvěrové politiky banky.
 • Nadstandardní benefity (5 týdnů dovolené, cafeterie, 4 sick dny, stravenky, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění, a další)

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!