ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA V ODDĚLENÍ TREASURY PRODUCT

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 12. 2019 do 31. 12. 2020

Do našeho oddělení Treasury Products hledáme brigádníka, který bude poskytovat podporu v řešení metodických, produktových a procesních dotazů našich externích a interních klientů. Treasury Products je oddělení, které má na starost komplexní podporu oddělení Treasury.

Co bude vaším úkolem?

 • Poskytovat podporu externím i interním klientům Treasury při řešení metodických, produktových a procesních dotazů.
 • Samostatně řešit úkoly a nepracovat jen podle zavedeného postupu.
 • Zajišťovat administrativní podporu.
 • Po zaškolení být schopný/á poskytnout podporu procesů v našich aplikacích.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste pečlivý/á, zodpovědný/á a umíte pracovat samostatně.
 • Nedělá vám problém komunikovat nebo napsat email v angličtině.
 • Není vám cizí práce v MS Office – stačí základní znalost, pokročilá výhodou.
 • Máte příjemné vystupování a nebojíte se komunikovat.
 • Jste schopný/á pracovat 20 hodin týdně.

A co získáte u nás?

 • Skvělou příležitost získat zkušenost v dynamickém a tvůrčím prostředí banky.
 • Flexibilní pracovní dobu a spolupráci na dohodu o pracovní činnosti (80 hodin měsíčně).
 • Příjemný kolektiv kolegů.
 • Možnost dalšího kariérního růstu - interní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Práci s výhledem na Prahu v blízkosti metra Pankrác.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!