SPECIALISTA TRANSAKCÍ

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do našeho 12 členného týmu Special Transactions & Support, který se zabývá mimo jiné prodejem pohledávek, hledáme kolegu/kolegyni na dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr. Zvláště rádi budeme spolupracovat s tím, kdo svou budoucnost vidí v bankovnictví a chce se učit. Pokud jste pečlivý člověk zaměřený na detail a nedělá Vám problém komunikace, zkuste to s námi.

Co bude vaším úkolem?

 • Spravovat portfolia dlužných pohledávek určených k restrukturalizaci, prodeji či odpisu.
 • Podílet se na organizaci a podpoře procesu prodeje pohledávek.
 • Komunikovat primárně interně, či s externími partnery – pozice nezahrnuje komunikaci s klientem či jeho přímé vymáhání.
 • Spolupracovat s jinými útvary v rámci banky (Accounting, Legal, Internal Audit, Reporting).
 • Zajišťovat rámcový reporting svěřeného portfolia.
 • Podílet se na testování nově zaváděných bankovních systémů a metodik.
 • Spravovat směnečný trezor.
 • Podporovat i ostatní administrativní činnosti týmu Special Transaction & Support.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte min. SŠ vzdělání, VŠ výhodou.
 • Velmi dobře ovládáte MS Excel a Word - nedělá Vám problém pracovat s kontingenčními tabulkami a používat složitější vzorce.
 • Máte analytické myšlení.
 • Je pro vás charakteristická spolehlivost, zodpovědnost a chcete se učit.

A co získáte u nás?

 • Práci s možností naučit se celkový proces správy pohledávek po splatnosti.
 • Šéfovou Míšu a kolegy, kteří rádi poradí a zároveň poskytnou prostor, jakmile se budete cítit pevní v „kramflecích“.
 • Flexibilitu v rozvržení týdenní docházky dle vašich časových možností.
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.
 • Rozsáhlou řadu firemních benefitů.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!