FIREMNÍ PORADCE PRO SEGMENT SE - Brno

LOKALITA Jánská 79/3, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Bakalářské

Naše firemní centrum v Brně na Jánské ulici hledá nového kolegu / kolegyni, který/á bude poskytovat poradenství firemním klientů s obratem do 250 mil CZK.

Co bude vaším úkolem?

 • Obsluhovat stávající portfolio firemních klientů v segmentu SE.
 • Prostřednictvím poradenství prodávat celé spektrum bankovních produktů - financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších …
 • Hledat nové obchodní příležitosti v regionu – akviziční činnost.
 • Posuzovat riziko obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů.
 • Spolupracovat s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Vynikáte v komunikačních a obchodních dovednostech – umíte jasně a srozumitelně vysvětlit podstatu produktu a jeho výhody.
 • Dokážete najít nové obchodní příležitosti.
 • Znáte bankovní produkty pro firemní klienty, principy firemní ekonomiky a financování, orientuje se ve finanční analýze.
 • Máte přehled o trhu a konkurenci a schopnost obhájit kreditní riziko a navrženou angažovanost klienta.
 • Cestování v regionu pro vás není problém (řidičský průkaz sk. B je podmínkou).
 • Výhodou je bankovní praxe na obchodní pozici a prokazatelné obchodní výsledky.

A co u nás získáte?

 • Sehraný tým pod vedením Richarda Navary, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu.
 • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
 • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Příjemné pracovní prostředí v centru Brna.
 • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Podívejte se na náš profil i na www.atmoskop.cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!