IT OPERÁTOR – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici IT Operátor. Na této pozici budete zajišťovat dohled systémů a provádět provozní činnosti podle předepsaných postupů.

Nemusíte mít v tomto směru žádnou praxi, všechno vás naučíme. Stačí chuť a zájem se učit nové věci ze světa IT. U nás je to o vás!

Co bude vaším úkolem?

 • Dohlížet na monitoring dostupnosti na IT systémy v nepřetržitém provozu – budete mít 12 hodinové směny, denní i noční v pravidelném režimu.
 • Odpovídat za včasné zjištění, analyzování a následné společné řešení problému s ostatními útvary IT.
 • Spolupracovat s administrátory při servisních odstávkách systémů banky.
 • Zpracovávat účetní uzávěrky, spouštět systémové zálohy, importovat, exportovat soubory.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste pečlivý/á a nebojíte se komunikovat – budete v častém kontaktu s kolegy z jiných oddělení
 • Nevadí Vám práce v noci a 12 hodinové směny včetně víkendů – náš provoz na tomto oddělení funguje nepřetržitě.

A co získáte u nás?

 • Příležitost rozjet svoji kariéru v IT v moderním prostředí banky.
 • Možnost poznat fungování IT v bance a vybrat si, jakým směrem se v tomto oboru budete chtít ubírat.
 • Budete mít možnost intenzivního a pravidelného školení.
 • Budete se učit od zkušených kolegů.
 • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…).
 • Příjemné a dostupné místo práce na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat váš životopis, můžete jej poslat i na email petra.englicka@rb.cz. A nezapomeňte se na nás podívat na atmoskop.cz. Těšíme se na vás!

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!