ADMINISTRATIVNÍ PODPORA ODDĚLENÍ VYMÁHÁNÍ - Olomouc

LOKALITA tř. Kosmonautů 1294/29, 779 00  Olomouc-Hodolany, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 12. 2019 do 31. 12. 2020

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Do našeho oddělení Vymáhání pohledávek v Olomouci hledáme nového kolegu / kolegyni na brigádu v rozsahu 80 hodin měsíčně.

Co bude vaším úkolem?

  • Dohledávat kontakty na klienty banky v bankovních databázích a na internetu a aktualizovat je pro naše operátory.
  • Třetinu času telefonovat klientům a ověřovat s nimi vámi nalezené kontakty – každý nový kontakt je třeba si s klientem potvrdit.
  • Kontakty budete ukládat do bankovních systémů.
  • Evidovat vrácenou poštu a doplňovat údaje o klientech a produktech ze smluv a jiných bankovních databází do vymáhacího systému.

Pozice vás bude bavit, pokud:

  • Je vaši oblibou práce s PC. Využívat budete bankovní aplikace, MS Office a internet.
  • Máte výborné komunikační dovednosti a baví vás administrativa.

A co u nás získáte?

  • Moderní a příjemné pracovní prostředí blízko hlavního nádraží v Olomouci.
  • Zajímavou příležitost nastartovat kariéru. U nás máte možnost zúročit vědomosti nabyté studiem, dále je rozvíjet a časem můžete přejít na hlavní pracovní poměr.

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit a poslat nám svůj životopis.

V případě dotazů jsem k dispozici na tel: 603 808 124.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!