ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HYPOTEČNÍHO CENTRA – BRIGÁDA

LOKALITA Olbrachtova 2006/9, 140 00  Praha-Krč, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 11. 2019 do 30. 11. 2020

Pro Hypoteční centrum v Praze hledáme brigádníka, který zapadne do přátelského kolektivu na Budějovické a pomůže týmu v plnění povinností a dosažení co nejvyšší spokojenosti klientů.

Co bude vaším úkolem?

 • Pomáhat s administrativou na hypotečním centru.
 • Spolupracovat s týmem na centru.
 • Komunikovat s příchozími klienty a pomáhat jim s řešením jejich požadavků.
 • Poskytovat podporu kolegům na hypotečním centru.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Pečlivě a zodpovědně přistupujete ke svěřeným úkolům.
 • Máte pozitivní přístup, týmového duch.
 • Vše ostatní vás rádi naučíme! U nás je to o vás.
 • Hledáte brigádu na 8-10 hodin týdně.
 • Máte zájem o brigádu do konce tohoto roku.

A co získáte u nás?

 • Příležitost získat znalosti a zkušenosti v bankovnictví.
 • Možnost do budoucna kariérně růst a najít uplatnění v rámci banky.
 • Velice příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, který „drží spolu“ a pomáhá si navzájem.
 • Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu a má co vás naučit.

Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Těšíme se na vás.

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!