INFORMATION SECURITY EXPERT - bezpečnostní monitoring

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (pokročilá)

INFORMATION SECURITY EXPERT - bezpečnostní monitoring

Máte přehled nejenom o bezpečnostních technologiích, ale i způsobech jejich obcházení čí útocích na informační systémy? Není Vám cizí IT svět a je na vás maximální spolehnutí? Tým Informační bezpečnosti hledá nového kolegu/kolegyni, a pokud jste komunikativní a samostatný člověk s pozitivním přístupem, zkuste to s námi. U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

 • Zajistit bezpečností monitoring v IS banky, vyhodnocovat vzniklé události a řešit bezpečnostní incidenty, vyhodnocovat nová rizika, hrozby a útoky a s tím souvisí i návrh odpovídajících bezpečnostních opatření.
 • Vytvářet metodické postupy a interní standardy, stejně jako dohlížet na jejich dodržování a soulad s regulatorními požadavky.
 • V rámci týmu budete s ostatními spolupracovat na vývoji a zabezpečení IS banky a produktů (PC, sítě, servery, operační systémy, aplikace, cloudy atd.).

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Se vyznáte v mezinárodních standardech a „best practice“ v oblasti IT.
 • Máte přehled o IT a bezpečnostních technologiích a za sebou 2 roky praxe (informační bezpečnosti, vývoj a provoz IT systémů).
 • Jste týmový hráč se vstřícným a proaktivním přístupem.
 • Se dokážete rychle zorientovat v nových technologiích.
 • Angličtina vám nedělá problém.

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

 • Máte zkušenost s procesy a systémy SIEM, zejména ArcSight.
 • Máte praktické zkušenosti se síťovými technologiemi a operačními systémy.
 • Se orientujete v bankovní problematice nebo finančním sektoru.

A co získáte u nás?

 • Různorodou a zodpovědnou náplň práce, která Vám umožní rozvíjet své znalosti a schopnosti.
 • Zázemí stabilního zaměstnavatele a podporu pro osobní a profesní růst.
 • Možnost občasné práce z domova.
 • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, multisport karta, firemní školka, zvýhodněné bankovní produkty nebo využití slev u řady partnerských společností.
 • Pohodový kolektiv kolegů a příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kateřina Zavoralová
Kateřina Zavoralová
Raiffeisenbank a.s.
+420 731 689 971 Katerina.ZAVORALOVA@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!