Bankéř pokladny (Centrum Černý Most)

LOKALITA Chlumecká 765/6, 198 00  Praha-Černý Most, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (základní)

Zajímá vás práce v bance? Na pobočku v Praze v Centru Černý Most hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí pečovat o naše klienty, pomáhat jim při hotovostních i bezhotovostních transakcích, namísto kolegyně stěhující se do zahraničí. Není třeba mít pracovní zkušenosti z bankovního prostředí, my vás vše potřebné naučíme. Stačí mít jen chuť! Přidejte se do přátelského kolektivu bankéřů, kde na mezilidských vztazích záleží.

U nás je to o Vás!

Co bude vaším úkolem?

 • Zajišťovat servis na pokladně pro klienty a budovat výbornou klientskou zkušenost s bankou.
 • Spravovat platební příkazy a šeky,vydávat platební karty a vykonávat administrativní činnost spojenou s chodem pobočky.
 • Budete reprezentovat Raiffeisenbank - pokud jste komunikativní a máte příjemné vystupování, je tato práce pro Vás.
 • Oslovovat příchozí klienty a stávající informovat o aktuálně nabízených produktech.
 • Spolupracovat s ostatními kolegy na pobočce.

Co získáte u nás?

 • Perfektně Vás zaškolíme, naše školení si chválí jak bankovní začátečníci, tak zkušení odborníci.
 • Získáte 2 týdenní trénink a certifikaci ČNB pro vykonávání pokladní činnosti.
 • Skvělou příležitost pro růst - díky propracovanému kariérnímu systému jsou u nás interní posuny častější než jinde.
 • Příležitost stát se členem týmu, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra – tyto oblasti si naši zaměstnanci velmi pochvalují.
 • Flexibilní benefity u kterých si sám/sama si zvolíte, za co je utratíte a zároveň oceňujeme loajalitu (čím déle u nás budete, tím větší výhody získáte) např. multisport kartu nebo zvýhodněné bankovní produkty.

Pozice vás bude bavit pokud:

 • Rád/a komunikujete s lidmi a klient je pro Vás na prvním místě.
 • Zajímá Vás finanční sféra a práce s hotovostí.
 • Je pro Vás důležitý úspěch celého týmu.
 • Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
 • Máte zájem s prací u nás začít od 2.1.2020.

Pokud toto splňujete, neváhejte nám zaslat životopis, my Vás už zbytek naučíme!

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Lucie Bílková
Lucie Bílková
Raiffeisenbank a.s.
+420 724 829923 lucie.bilkova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!