TRAINEE CONTROLLING

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 2. 11. 2020 do 31. 8. 2021
JAZYK Angličtina (mírně pokročilá)

Jste studentem vysoké školy a chcete získat praktické zkušenosti již při studiu? Máte možnost pracovat formou brigády na 20 hodin týdně? Pak hledáme právě vás. Staňte se součástí trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

 • Práce s excelem a řešení různých Ad-hoc úkolů.
 • Zpracovávání agendy ohledně IT objednávek a faktur.
 • Možnost posunout se do řešení náročnějších analytických agend IT controllingu.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste studentem vysoké školy, ideálně 3. - 4. ročníku ekonomického zaměření.
 • Jste samostatný, pečlivý a chcete se učit novým věcem.
 • Máte alespoň základní znalost anglického jazyka.

A co získáte u nás?

 • Příležitost poznat agendu v oddělení banky a jeho fungování v rámci celé instituce.
 • Možnost práce na home office.
 • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.

Dejte nám o sobě vědět! A než k nám přijdete, podívejte se na náš atmoskop.cz , Linkedin profil, nebo IG profil zivotvraiffce a raiffeisenbank_cz, ať máte představu, jakou firemní kulturu u nás razíme. Těšíme se na vás!

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Marie Dastychová
Marie Dastychová
Raiffeisenbank a.s.
+420 727 813 771 marie.dastychova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!