PODNIKATELSKÝ PORADCE Hostivař OC Vivo

LOKALITA Praha
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. Proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Rádi byste svůj čas strávili v práci, která má smysl?
Hledáme Poradce pro podnikatelskou klientelu, který se stará o své vlastní portfolio. S klienty konzultuje jejich individuální potřeby a nabízí jen ty produkty, které klient opravdu potřebuje. Nejsme tabulková banka – u nás je to o vás!

Čemu budete věnovat váš čas v nové práci?

 • Seznámíte se s našimi produkty a systémy, setkáte se svými prvními klienty a budete získávat klienty nové. Nabyté znalosti doplníte studiem v Akademii pro podnikatelské poradce, kterou zakončíte certifikací.
 • Stanete se naším specialistou, který buduje s klienty vztah a partnerství - budete se s nimi setkávat na osobních schůzkách jak na pobočce, tak i u klienta.
 • Budete analyzovat finanční situaci svého klienta a navrhovat pro něj finanční plán (provozní a investiční financování, pojištění apod.).

Co potěší nás?

 • Vaše maturitní vysvědčení kvůli certifikaci ČBA.
 • Zkušenost na pozici bankéře, finančního poradce a se správou klientského portfolia.
 • Orientace v podnikatelském prostředí a ekonomických výkazech, která vám zajistí snadnější start. Naši klienti ocení odborníka.
 • Schopnost navázat a rozvíjet vztahy s klienty vám zaručí jejich důvěru.
 • Vaše obchodní dovednosti vám zajistí zajímavou měsíční odměnu.

Na co se můžete těšit?

 • Váš nový tým, ve kterém panují dobré mezilidské vztahy a důvěra.
 • Perfektní zaškolení. Jakmile vás seznámíme s užitečnou teorií, zkusíte znalosti využít v praxi. V prvních dvou měsících vás naučíme ovládat naše systémy a aplikace, osvojíte si jednání s klienty a do detailu obsáhnete produktovou nabídku. Po celou dobu vám bude k dispozici kouč, zkušenější kolega, ochotný šéf nebo trenér.
 • Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariérnímu systému. *Uvidíte, zda se vydáte cestou poradce pro osobní finance, nebo nastoupíte na manažerskou dráhu.
 • Naše klienty, se kterými se budete potkávat a nabízet jim produkty, které jim ulehčí život
 • Bohatá nabídka Vašich benefitů. 25 dnů dovolené, až 4 dni zdravotního volna bez udání důvodu, příspěvek až 27 000 do benefitní peněženky, ze které si můžete pořídit Multisportku, dovolenou, wellness nebo knižku. Je to na vás. Co říkáte na skvělý úrok na hypotéku nebo zvýhodněný leasing na auto? Zvýhodněné bankovní produkty jsou samozřejmostí.

Přidejte se k týmu, který vás bude inspirovat na cestě k úspěchu a smysluplné práci. Ukažte nám svůj zápal, protože u nás je to o vás!
Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám životopis a my odpovíme všem uchazečům.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kamila Němcová
Kamila Němcová
Raiffeisenbank a.s.
+420 725 004 602 kamila.stavjanickova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!