HYPOTEČNÍ PORADCE (Praha, Karlovo nám. )

LOKALITA Václavské náměstí 773/4, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (pokročilá)

Pro hypoteční centrum v Praze na Karlovo nám. hledáme energického kolegu, který přispěje k dalším úspěchům a rekordnímu růstu poskytování hypotéčních úvěrů. Pokud máte obchodního ducha, umíte najít pro klienta řešení na míru a baví vás navazovat vztahy, zkuste to s námi. Budete součástí nejen úspěšného týmu hypotečních poradců, ale i celé banky, která velmi rychle roste. Zrovna tak může růst i vaše kariéra!

U nás je to o Vás!

Čemu budete věnovat svůj čas v nové práci?

 • Opečovávat a rozšiřovat portfolio externích partnerů s cílem vytvářet pevné a dlouhodobé vztahy. Úspěšná spolupráce s nimi vám přinese další obchodní příležitosti.
 • Pomáhat klientům realizovat sen o vlastním domově.
 • Vytvářet pro klienta individuální řešení hypotečního financování.
 • Kontrolovat podklady před podepsáním hypoteční smlouvy (podklady vám připraví váš kolega hypoteční bankéř odpovědný za čerpání úvěru).
 • Rozvíjet své obchodní dovednosti a dosáhovat tak skvělých prodejních výsledků.

Na co se u nás můžete těšit?

 • Budete mít příležitost stát se špičkovým odborníkem v oblasti hypotečního financování.
 • Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci s možností výrazného vlivu na její výši na základě vlastní aktivity.
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Budete součástí prima týmu hypotečních specialistů a úzce spolupracovat budete také s dalšími kolegy z poboček a firemních center.
 • Bohatou nabídku benefitů - 25 dnů dovolené, 4 sick days, až 27 000 do benefitní peněženky (lze využít na zaplacení Multisportky, dovolené, wellness, knížek atp.), výhodnější RB produkty aj.
 • Zázemí renomované dynamické banky, která je již řadu let vnímána jako inovátor na hypotečním trhu.
 • Mrkněte na IG na #zivotvraiffce, #raiffeisenbank_cz nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Co potěší nás?

 • Zkušenost s prací na obchodní pozici. Hypoteční specialista je zejména obchodník.
 • Rádi komunikujte s lidmi, máte obchodního ducha a není vám cizí proaktivní přístup.
 • Dokážete navazovat vztahy v novém prostředí.
 • Umíte se nadchnout pro splnění společného cíle. Jste člověk, kterého těší dobře odvedená práce a spokojený klient.
 • Máte chuť se vzdělávat a rozšiřovat své znalosti v oblasti hypotečního financování. Důležitý je zájem! Zkušenost z oblasti hypoték je vítanou výhodou, nikoliv podmínkou.
 • Dokážete obsáhnout velké množství informací. Metodiku je potřeba ovládat na jedničku a přes to nejede vlak.
 • Máte alespoň SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru.

Je tato pracovní příležitost jako dělaná právě pro vás? Tak se neváhejte přihlásit!

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Lucie Bílková
Lucie Bílková
Raiffeisenbank a.s.
+420 724 829923 lucie.bilkova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!