BANKOVNÍ PORADCE - Praha 1

LOKALITA Národní 1010/9, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Angličtina (středně pokročilá)

Jste zkušený bankéř nebo člověk sice bez zkušeností z banky, ale s duší obchodníka a zájmem o oblast financí? Pak jste ten/ta, koho hledáme. Do našeho týmu na pobočce na Národní (Praha 1) netrpělivě vyhlížíme nového kolegu/novou kolegyni s chutí obchodovat, pečovat o naše klienty a vybírat pro ně ta nejlepší finanční řešení. Vše potřebné vás naučíme.
Pobočku vede usměvavá ředitelka Dana a nových kolegů budete mít 9. Jsou to bankéři a poradci a nejen oni vám pomohou se zaučením.

Raiffeisenbank roste – růst může i vaše kariéra! U nás je to o vás.

Čemu budete věnovat svůj čas v nové práci?

 • Poskytování perfektního servisu a poradenství v oblasti bankovních produktů.Budete odborník na slovo vzatý.
 • Proaktivnímu nabízení a prodeji bankovních produktů s ohledem na potřeby klienta.
 • Zajišťování pokladní činnosti.
 • Budování vztahů a partnerství s klienty při osobních schůzkách na pobočce i po telefonu.
 • Plnění stanoveného plánu prodeje našich produktů.
 • Průběžnému rozšiřování svých znalostí a práce na osobním růstu, s čímž vám rádi pomůžeme.

Na co se u nás můžete těšit?

 • Váš nový tým o v čele se zkušeným manažerem Josefem, ve kterém si zakládáme na dobrých vztazích a důvěře.
 • Perfektní školící systém, v jehož rámci získáte veškeré znalosti a dovednosti, které budete pro výkon práce bankéře potřebovat. Absolvujete také potřebné certifikace od ČNB.
 • Příležitost pro váš růst díky důmyslnému kariernímu systému. Mnoho našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na pozici bankéře.
 • Možnost výrazně ovlivnit výši vašeho výdělku. Zaleží jen na vás, jak budete aktivní.
 • Bohatá nabídka benefitů - 25 dnů dovolené, 4 sick days, až 27 000 do benefitní peněženky (lze využít na zaplacení Multisportky, dovolené, wellness, knížek atp.), výhodnější RB produkty
 • Mrkněte na IG na #zivotvraiffce, #raiffeisenbank_cz nebo na náš profil na www.atmoskop.cz – překvapíme vás domácí atmosférou a neformálními vztahy.

Co potěší nás?

 • Váš zájem o oblast bankovnictví a financí. Důležité je nadšení pro tento obor.
 • Rádi komunikujete s lidmi a máte příjemné vystupování. Lidé se ve vaší blízkosti cítí dobře.
 • Máte obchodního ducha a nebojíte se proaktivního přístupu směrem ke klientům.
 • Nebojíte se zvednout telefon a domluvit si schůzku. Aktivně hledáme příležitosti, jak pomoci klientům uspokojit jejich potřeby.
 • Jste člověk, kterého těší dobře odvedená práce a spokojený klient.
 • Rád/a komunikujete v angličtině a chcete si rozšířit svůj slovník o výrazy z bankovního prostředí. Na naši pobočku denně dochází množství zahraniční klientely.
 • Vaše maturitní vysvědčení. Ke složení certifikací je maturita nezbytností.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kamila Němcová
Kamila Němcová
Raiffeisenbank a.s.
+420 725 004 602 kamila.stavjanickova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!