PORTFOLIO MANAGEMENT SPECIALIST

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Angličtina (pokročilá)

Hledáme posilu do týmu Export & Structured Trade Finance na pozice Export Finance Portfolio Manager. Náš tým je specializovaným útvarem, který je součástí korporátní části banky. Tým má na starosti vyhledávání, strukturování a realizaci exportně orientovaných transakcí našich klientů.

U nás je to o vás!

Co budete na této pozici dělat?

 • Podílet se na naplňování obchodní strategie banky v segmentu korporátních klientů se zaměřením na oblast produktů v Export & Structured Trade Finance
 • Dohlížet primárně na realizaci běžících transakcí, včetně kontroly plnění odkládacích podmínek, přípravu platebních instrukcí, průběžnou kontrolu, monitoring a splácení úvěrů
 • Komunikovat s ostatními útvary banky (obchod, právní, risk) standardní dokumentaci a administraci produktů Export & Structured Trade Finance
 • Komunikovat a vyjasňovat podmínky směrem k EGAP a dalšími zajišťujícími institucemi
 • Podílet se na přípravě struktury a návrhů termsheetů pro klienta pro nové transakce včetně přípravy kreditních aplikací v rámci schvalovacího procesu s finální exekucí transakce.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Máte zkušenost s úvěrovými produkty.
 • Dokážete challengovat status quo a vyhodnotit/implementovat změny pragmatickým pohledem.
 • Dokážete se orientovat ve smlouvách, speciálně v platebních a dodacích podmínkách a chápat jejich vliv.
 • K práci přistupujete proaktivně s vysokou dávkou energie a iniciativy.
 • Jste komunikativní, proaktivní a máte chuť učit se novým věcem.
 • Umíte anglicky, nebojíte se komunikovat i s rodilými mluvčími, jazyk ovládáte v mluvené i psané formě.

A co nabízíme my?

 • Zajímavou a náročnou práci v korporátní divizi.
 • Kreativní, zodpovědnou a různorodou pracovní náplň při níž se nebudete nudit.
 • Spolupráci s nadšenými odborníky, kteří své práci skutečně rozumí a rádi se o své znalosti podělí.
 • Potkávat významné korporátní firmy českého businessu.
 • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku anebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Katarína Nemečkayová
Katarína Nemečkayová
Raiffeisenbank a.s.
+420 773 782 221 katarina.nemeckayova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!