BRIGÁDA NA HYPOTEČNÍM CENTRU - Ostrava

Máte zájem získat praxi, nasbírat nové zkušenosti a přivydělat si během studia nebo při rodičovské dovolené? Na naše hypoteční centrum v Ostravě hledáme nového kolegu / kolegyni na dlouhodobou spolupráci, který / která může formou brigády odpracovat až 80 hodin měsíčně.

Co vás čeká?

  • Budete mít na starosti administrativní podporu hypotečním bankéřům.
  • Zpracovávat klientskou dokumentaci (roztřídíte, zaevidujete do bankovního systému), vytisknete formuláře.
  • Telefonicky kontaktovat klienty a domluvíte s nimi schůzku s jejich hypotečním poradcem.

Bez čeho se neobejdete?

  • Máte výborné komunikační dovednosti a baví vás administrativa.
  • Umíte prioritizovat a v náročné situaci si zachováte chladnou hlavu a poradíte si.
  • Rádi pracujete na PC – využívat budete hlavně MS Office (Word, Excel).

A co u nás získáte?

  • Zajímavou příležitost nastartovat kariéru a poznat oblast hypoték. Časem můžete přejít na hlavní pracovní poměr – U nás je to o vás.
  • Práci v přátelském kolektivu.
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí – na našich pobočkách a hypotečních centrech se cítí klienti i zaměstnanci zkrátka dobře.
  • Stravenky.

Zaujala vás naše nabídka? Napište nám.

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Kašparová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 124 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!