CX COMMUNITY EXPERT

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Do týmu Customer Experience hledáme aktuálně posilu, která nám má pomoci měnit vnímání důležitosti skvělé zákaznické zkušenosti napříč bankou. Pokud věříte tomu, že je CEX správná cesta, která pomáhá zlepšovat služby a produkty pro klienty a máte byznysové vnímání, pak hledáme právě vás.
U nás je to o vás. SAMOZŘEJMĚ.

Čeká mě na nové pozici zajímavá pracovní náplň? SAMOZŘEJMĚ.

 • Zodpovědnost za budování interní kultury zaměření na zákazníka. Identifikace příležitostí, bariér a následná implementace iniciativ vedoucích k jejímu rozvoji.
 • Organizace, rozvoj a podpora komunity CX Ambasadorů.
 • Implementace nástrojů pro zlepšování klientské zkušenosti a diferencování naší značky.
 • Aktivní práce s výzkumy a klientskou zpětnou vazbou a na jejím základě iniciace a prioritizace aktivity vedoucí ke zlepšení zákaznické zkušenosti
 • Zodpovědnost za míru doporučování našich klientů a vytváření předpokladů k tomuto plnění.
 • Spolupráce se zástupci segmentů Retail, Corporate, FWR a klíčových touch pointů jako např. pobočková síť, call center, risk, IT, stížnosti a reklamace atd.

Bude mě pozice bavit? Určitě. Stačí, když si na vše odpovíte SAMOZŘEJMĚ.

 • Rozumíte tomu, co je pro klienty důležité, jaké má potřeby a očekávání od bankovních produktů / služeb. Dokážete tyto potřeby jednoduše interpretovat.
 • Přemýšlíte proklientsky a byznysově – povedete a budete facilitovat diskuse s kolegy z byznysu a je potřeba, abyste se orientovali v terminologii, KPIs apod.
 • Máte skvělé komunikační a facilitační dovednosti a umíte v diskusi přirozeně nadchnout ostatní. Dokážete předávat know-how.
 • Máte zkušenosti s tvorbou komunikace (interní nebo externí).
 • Znáte CX oblast – bez praxe se neobejdete.
 • Plynule zvládnete komunikovat s kolegy z Vídně v angličtině.

Získám v Rajfce super zkušenosti a zaměstnanecké výhody? SAMOZŘEJMĚ.

 • Budete se podílet na iniciativě podporující proklientskou orientaci skupiny Raiffeisen.
 • Vaše práce bude hodně samostatná, zodpovědná a s dostatkem prostoru pro vlastní inovace.
 • Budete mít přístup ke klientským výzkumům.
 • Okolo sebe najdete kolegy, se kterými je radost pracovat, a kteří vnímají reprezentaci klientských potřeb a přání dovnitř banky jako své poslání.
 • Práce z části z domova a z části v příjemném a dostupném místě s krásným výhledem na Praze 4 – Pankrác.
 • A benefity? Ano, ty také máme a ušité každému na míru – týden dovolené navíc, kafeterii, Multisportku, firemní školku, slevy u řady partnerských společností atd.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věra Pražanová
Raiffeisenbank a.s.
+420 722 980113 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies