TECHNICKÝ PRACOVNÍK - ÚDRŽBA BUDOVY

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Hledáme nového kolegu do týmu Facility management. Pokud jste technicky zaměřený, zodpovědný a spolehlivý člověk, mohla by to být pro vás zajímavá pracovní příležitost.

Co budete na této pozici dělat?

 • Správa a drobná technická údržba 10ti podlaží budovy centrály RB v City Tower (Praha Pankrác) za účelem udržování prostor a zařízení v řádném a provozuschopném stavu (drobné opravy nábytku, kobercových krytin, sanity a podobně).
 • Budete také zpracovávat požadavky v elektronické podobě – helpdesk.
 • Dále drobné stěhovací práce v rámci budovy a koordinace stěhovacích společností při akcích většího rozsahu, rozvoz archivačních krabic a skartačních nádob.
 • Správa skladovacích prostor na centrále RB za účelem jejich efektivního využití.
 • Koordinace a kontrola externích dodavatelů, vyřizování případných reklamací.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Jste komunikativní, spolehlivá a zodpovědná osoba se smyslem pro samostatnou organizaci času.
 • Stresová situace vás nepoloží, naopak zachováte chladnou hlavu a dokážete vymyslet konstruktivní řešení.
 • Je pro vás důležité, aby za vámi byla dobře odvedená práce.
 • Máte základní znalosti práce s PC.

A co nabízíme my?

 • Samostatnou práci, která umožňuje využít vlastní invenci a dovednosti.
 • Přátelský tým – vždy se podporujeme a táhneme za jeden provaz.
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 - Pankráci.
 • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku, místo ve školce pro děti, týden dovolené navíc, zvýhodněné produkty a dále systém kafeterie (finanční příspěvek na kulturní, sportovní akce, dovolenou, penzijní či životní připojištění atd.).

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Tomáš Rybáček
Tomáš Rybáček
Raiffeisenbank a.s.
tomas.rybacek@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies