PRODUCT DEVELOPMENT MANAGER PRO FULL SERVICE LEASING

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., působí na trhu od roku 1994 a je součástí finanční skupiny Raiffeisen Bank. Navazuje na více než 140 letou tradici v poskytování komplexní nabídky finančních produktů fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům. Právě nyní rozšiřujeme náš tým v oddělení Fleet Management Cars, které se specializuje na operativní leasing se službami pro firemní klientelu.

U nás je to o vás.

Co budete na této pozici dělat?

 • Ve spolupráci s managementem týmu inovovat a rozvíjet produkt, služby a procesy.
 • Koordinovat rozvoj páteřního SW systému (LeasPro) a návaznosti na další interní systémy (účetní systém, CRM apod.).
 • Spolupracovat s ostatními odděleními společnosti při tvorbě a implementaci nových řešení a inovací stávajících produktů a služeb.
 • Zajišťovat implementaci novinek do systémů, směrnic, interních procesů a smluvní dokumentace a prezentačních materiálů.
 • Mapovat aktuální trendy na trhu full service leasingu osobních a užitkových vozidel do 3,5t.
 • Komunikovat s vybranými dodavateli a dotahovat řešení do plně funkční podoby.
 • Aktivně spolupracovat na přípravě komplexních nabídek v rámci výběrových řízení.
 • Zastávat roli implementation specialisty pro nové klienty, nová řešení.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Máte prokazatelné zkušenosti s full service leasingem a výbornou znalost klíčových principů.
 • Umíte pracovat systematicky a nezávisle.
 • Máte silné komunikační a vyjednávací dovednosti.
 • Jste týmový hráč.

A co nabízíme my?

 • Zajímavou týmovou práci v perspektivní leasingové společnosti se silným finančním zázemím Raiffeisen Bank.
 • Zapojení do rozvoje moderního produktu pro firemní klientelu.
 • Příjemné pracovní prostředí na Praze 4, přímo u stanice metra.
 • Benefity na míru - třeba výhodný úrok na hypotéku nebo slevy u řady společností (a k tomu klasika – cafeterie, stravenky, Multisport karta, týden dovolené navíc, 3 flexi days a další).

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Frayerová
Raiffeisenbank a.s.
zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies