TRAINEE V HYPOTEČNÍM CENTRU - Brno, Česká

LOKALITA Česká 154/12, 602 00  Brno-Brno-město, Česká republika
ÚVAZEK Brigáda, od 1. 9. 2022 do 31. 12. 2023
JAZYK Čeština (výborná)

TRAINEE V HYPOTEČNÍM CENTRU - Brno, Česká
Jste studenty vyššího ročníku vysoké školy nebo čerství absolventi a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Máte možnost pracovat týdně na DPČ alespoň 15 – 20 hodin? Zúčastněte se výběrového Trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru. U nás je to o vás!
Náš tým Hypotečního centra v Brně v ul. Česká právě hledá šikovného studenta/šikovnou studentku či absolventa/absolventku na pozici Trainee.

Co budete vaším úkolem?

 • Poskytovat servis klientům a pomáhat jim tak realizovat sen o vlastním domově.
 • Telefonicky kontaktovat klienty a domlouvat schůzky s jejich hypotečním bankéřem.
 • Budete mít na starosti administrativní podporu hypotečním bankéřům.
 • Zpracovávat klientskou dokumentaci (roztřídíte, zaevidujete do bankovního systému), tisknete formuláře.

A co získáte u nás?

 • Flexibilitu vůči vaší škole, koníčkům –  v rámci otevírací doby se s vámi domluvíme na pracovní době dle vašich možností.
 • Znalosti kolegů z oblasti hypoték, kteří Vám budou oporou a naučí vás vše, co bude v jejich silách.
 • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Smlouvu na dohodu o pracovní činnosti a jakmile dokončíte školu, budeme se spolu bavit o přestupu na hlavní pracovní poměr.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Máte příjemné a reprezentativní vystupování – můžete být první tváří, kterou klient uvidí a ovlivníte tak dojem, který si od nás odnese.
 • Máte výborné komunikační dovednosti.
 • Šéf se na vás může vždy spolehnout. Nezaleknete se odpovědnosti a svěřené úkoly plníte včas a precizně.
 • Máte schopnost prioritizace, v náročné situaci dokážete zachovat chladnou hlavu a poradit si.
 • Jste proaktivní a nečekáte jen na příkazy od nadřízeného.
 • Umíte alespoň na základní úrovni pracovat na PC – využívat budete hlavně MS Office (Word, Excel).

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Romana Winklerová
Raiffeisenbank a.s.
+420 723 709 381 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies