JUNIOR IT SPECIALIST(K)A PRO HR SYSTÉMY (min. 60% úvazek)

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na zkrácený úvazek
VZDĚLÁNÍ Vysokoškolské / univerzitní
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Hledáme novou parťačku či parťáka do našeho unikátního kompetenčního centra pro implementaci a správu HR systémů skupiny Raiffeisenbank International, které z Prahy podporuje země střední a východní Evropy. Těšíme se na někoho, kdo má IT znalosti, uvažuje analyticky a komunikuje hravě v angličtině.
Máte-li chuť pracovat na pomezí IT a HR, občas si zaprogramovat, ale i zvládnout odřídit malý projekt, hledáme právě vás. Prostor pro rozvoj je u nás téměř nekonečný!
Agendu umíme přizpůsobit i studentovi v posledním ročníku VŠ, který by uvítal úvazek na min. 60% s výhledem na navýšení na 80 - 100% v příštím roce.

Co budete na této pozici dělat?

 • Zodpovídat za technickou stránku HR systému (bezpečnost dat, správa data feedů) a řídit drobné projekty jeho dalšího zlepšování (integrace s dalšími interními a externími systémy).
 • Starat se o drobné skripty v Javě a Javascriptu.
 • Komunikovat s různými stranami (interní klienti z IT a HR, IT bezpečnost, dodavatelé).
 • Pečovat o to, aby systém ve všech zemích fungoval co nejlépe a naši klienti byli spokojeni.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Znalost informačních technologií – spíše do šířky než do hloubky.
 • Umí programovat v Javě nebo jiném programovacím jazyku a rád/a se učí.
 • Bez mluvené i psané angličtiny (úroveň C1 nebo B2) to na mezinárodní úrovni určitě nepůjde. Budete se potřebovat domluvit s klientem a rozumět materiálům v AJ.
 • Rád/a pracuje v týmu a komunikuje.
 • Zvládá samostatně pracovat na více věcech zároveň a je pro ni/něj důležitá jak kvalita, tak včasnost dodávaného výstupu.

A co nabízíme my?

 • Práci v mezinárodním prostředí – pravidelně komunikujeme s bankami napříč skupinou.
 • Práci s moderním cloudovým HR systémem.
 • Různorodá pracovní náplň.
 • Skvělý tým. Věříme, že pokud funguje tým, dá se vyřešit jakákoli výzva či problém. Proto je pro nás již výběr kolegy/ně týmovou záležitostí. To čeká i Vás.
 • Pracovat u nás můžete kombinovaně z domova nebo v příjemném a dostupném místě s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci.
 • A benefity? Ano, ty také máme a ušité každému na míru – týden dovolené navíc, 3 plně hrazené flexi dny, kafeterii, multisportku, firemní školku, slevy u řady partnerských společností atd.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Věra Pražanová
Raiffeisenbank a.s.
+420 722 980113 raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies