BANKÉŘ/KA - Kolín

LOKALITA Kutnohorská 48, 280 02  Kolín-Kolín IV, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
JAZYK Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Staňte se špičkovým odborníkem, který pod respektovanou značkou Raiffeisenbank osobně provází klienty světem financí. Lidsky a s empatií jim pomáhejte hledat řešení, která jim usnadní život v jakékoli situaci. Vytvářejte skvělou zákaznickou zkušenost, za kterou se klienti budou rádi vracet.
 
Čeká vás skvělá parta i spousta možností, jak využít vlastní potenciál a rychle se posunout ve své kariéře někam dál. Profi školení zužitkujete nejen v práci, ale i ve svém osobním životě. Nepotřebujete k tomu praxi ani vysokou školu, jen chuť a učit se nové věci. Jak u nás v Raiffce často říkáme - u nás je to o vás.
 

Co vás čeká?

 • Získáte přehled o našich produktech a naši zkušení trenéři vás naučí jednat s klienty i pracovat v bankovních systémech.
 • Po nezbytné teoretické přípravě přijde praxe, ale bez obav, na nic nebudete sami. Při ruce budete mít zkušeného kolegu nebo kolegyni, kteří vám se vším pomohou.
 • Stanete se profi bankéřem a obchodníkem. Budete klientům pomáhat řešit jejich požadavky a dokážete nabídnou produkt jako ušitý pro jejich aktuální potřeby.
 • Budete také tak trochu přemýšlet za klienta. Dokážete rozklíčovat, jaké produkty by se klientům hodily a budete s nimi na toto téma otvírat diskuzi. A věřte, klienti tuto péči oceňují.
 • Těšit se můžete i na vstřícného šéfa a prima tým na pobočce. Zakládáme si na práci v přátelské atmosféře.

Jak si vás představujeme?

 • Jste rádi v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se komunikovat, osobně i telefonicky.
 • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat. Nepotřebujete praxi, ale je nutné chtít na sobě pracovat.
 • Dokážete si stanovit cíl a jít za ním. Nechybí vám nadšení a odhodlání dotahovat věci do konce, a přesto neztratíte motivaci při prvním odmítnutí nabídky ze strany klienta.
 • Digitální prostředí vám není cizí a obsluhu bankovního účtu přes mobil vnímáte jako standard, který chcete šířit dál - na klienty.
 • Podmínkou je, že doma máte minimálně maturitní vysvědčení.

Na co se můžete těšit?

 • Smlouva je od začátku na dobu neurčitou. Ano, myslíme to s vámi vážně.
 • 5 týdnů dovolené a navíc další 3 dny volna na cokoliv.
 • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. Většinu manažerských pozic obsazujeme interně. Posunout se můžete i do pozic investičních nebo podnikatelských poradců, a to celkem rychle.
 • V Raiffce si můžete skutečně vydělat. V prvních třech měsících během zaškolování dostanete k základní mzdě až 3.000 Kč, následně při plnění měsíčních cílů až 15.000 Kč a pak při plnění ročních cílů ještě více.
 • Benefitní systém (cafeterie), který můžete využívat dle vašich potřeb a životního stylu (na stravování, zdraví, cestování, sport nebo volný čas - každý si přijde na své).
 • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank získáte výhody u našich vlastních produktů a služeb.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Denisa Višvaderová
Raiffeisenbank a.s.
raiffeisenbank_cz

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Menclova 2538/2, Libeň, 180 00 Praha 8 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!

Nastavení cookies