Hledáme mladé nadšence finančního světa. Pro úspěšné maturanty nabízíme již druhým rokem program Maturant, díky kterému poznají prostředí poboček Raiffeisenbank.

Pro koho je program určen a co je cílem programu?

Studentům posledních ročníků středních (případně vyšších odborných) škol s ekonomickým zaměřením, kteří budou končit studium v roce 2018, a kteří neplánují pokračovat v prezenčním studiu na vysoké škole. A současně těm, které láká práce v přímém kontaktu s klienty.

Umožnit studentům SŠ, kteří uvažují o práci v bankovnictví jako o své kariérní cestě seznámit se s prostředím pobočky banky „na vlastní kůži“, aby získali praktickou zkušenost a co nejvěrnější obraz toho, co práce v bance obnáší. Na konci programu jsme připraveni nabídnout těm nejšikovnějším pracovní místo.

Jak program probíhá a co Vám přinese?

Po úspěšném zdolání výběrové fáze Vás čeká řada zajímavých zkušeností:
• Podíváte se na centrálu a poznáte se s ostatními účastníky programu
• Projdete osobnostním testem, abyste o sobě zjistili něco nového a pro pracovní život užitečného
• Vylepšíte svou jazykovou výbavu o anglickou bankovní terminologii
• Uvidíte velmi zblízka práci manažerů a bankéřů na pobočkách s možností zeptat se na vše co Vás zajímá. Budete mít i možnost si něco vyzkoušet
Ti, kteří projdou programem, získají velmi dobrý přehled o tom, co obnáší práce na pobočce banky, cenné informace o produktech, stejně tak jako vylepšení angličtiny a certifikát o absolvování programu.

Těm, kteří programem projdou úspěšně a budou mít zájem o další spolupráci v rámci pobočkové sítě, dáme šanci zahájit svou kariéru právě u nás, v klientsky nejpřívětivější bance v České republice.

Jak se přihlásit?

Program se snažíme dělat kvalitně a velkoryse a nemáme bohužel místo pro každého zájemce. Proto je třeba si místo v něm vysoutěžit :o). Rozhodovat bude Vaše motivace, kterou budete demonstrovat motivačním dopisem a Váš výkon ve výběrovém řízení formou assessment centra.

Podmínkou přihlášky je tedy odeslání motivačního dopisu a aktualizovaného životopisu.

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:
1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis.
2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Pokud byste měli dotazy k obsazované pozici nebo komplikace s přihlášením, tak mi mi zavolejte na +420 234 401 897 a společně to zvládneme :)

Harmonogram programu 2018:
1.2. – 28.2. 2018 Sběr přihlášek
1.3. – 31.3. 2018 Výběrová řízení (v odpoledních hodinách)
Do 15.4. 2018 Výsledky výběrového řízení
20.4. 2018 Zahájení programu – 0, 5 den (odpoledne)
Po maturitách Aktivity v programu
Do 30.6. 2018 Ukončení programu

Více informací naleznete zde - http://rb.jobs.cz/trainee-programy/

PŘIHLÁŠENÍ

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti Raiffeisenbank a.s. jakožto správci pro účely výběrového řízení na danou pracovní pozici a dále pro účely evidování mé osoby jakožto potenciálního zaměstnance u této společnosti. Souhlas uděluji na dobu 3 roky ode dne odeslání osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost LMC s.r.o., IČ: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

KONTAKT

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s přihlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Adéla Semanská Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4-Nusle
Česká republika

NENAŠLI JSTE VHODNOU POZICI?

Nemáte představu, na které pozice se přihlásit? Nevíte, co by pro vás bylo vhodné?
Každý první čtvrtek v měsíci si u nás můžete domluvit schůzku a rádi si s vámi o tom popovídáme.


Osobní údaje
Kontaktní údaje
Napište nám

Zjistěte, jací jsme a zda se vám bude u nás líbit.

  • 1
  • 2
  • 3

1.Jak je to u nás s kariérou?

Nemusíte, ale můžete. Máme i takové kolegy, kteří jsou u nás od začátku působení Raiffeisenbank v Čechách.
Poznat banku je dobré, ale pozici tak často měnit nemusíte.
Přesně tak. Naši lidé mají mnoho příležitostí rozvinout svou kariéru a mít stále zajímavou práci. Interní posuny jsou u nás častější než jinde. Každý, kdo chce, má na to a je na stávající pozici jeden rok, má šanci.

2.Jací jsou u nás šéfové?

Bez rozdílu však podpoří váš profesní růst, dají vám prostor a ukáží směr.
Řada z nich jistě ano, ale mluvíme spolu česky. V rámci celé skupiny se dorozumíváme anglicky, pokud je to třeba.
Šéfy máme. Ukazují nám směr a starají se o to, aby naše banka fungovala spolehlivě a precizně.

3.Jaká je u nás atmosféra?

Soutěživost vítáme, ale víme, že společně jsme silnější. Jedna z našich hodnot zní „Jsme v tom spolu“.
Přestože jsme velká společnost, lidskost se u nás nevytrácí. Vždy najdete někoho, kdo vám ochotně pomůže. Kolegové si pochvalují neformální vztahy.
Akcionář od nás očekává co nejlepší výsledky, ale nikdo nám nebrání se k sobě chovat hezky.

Výborně, přidejte se k nám!

VOLNÁ MÍSTA