Co budete na této pozici dělat?

 • Vaším zaměřením bude digitální akvizice a digitální x-sell. Jako business vlastník budete koordinovat aktivity, jejichž výsledkem bude navýšení počtu nových klientů a zvýšení x-sellu a up-sellu na stávajícím portfoliu právě prostřednictvím digitálních kanálů
 • Spoludefinovat středně a dlouhodobé strategické a obchodní cíle za oblast digitální akvizice/x-sellu, které povedou k naplnění strategických KPI banky.
 • Aktivně spolupracovat s útvary CEXu, CRM a digitálním marketingem s cílem optimalizace klientských cest, výkonnosti digitálního marketingu, výkonnosti prodejního funnelu a obecně výkonnosti procesů podporující akvizici a x-sell v digitálních kanálech.
 • Vyhledávat nové příležitosti a formy spolupráce s externími partnery např. affiliate, které povedou k naplňování obchodních cílů v oblasti digital.
 • Monitorovat trh a nové technologie, které mají potenciál pro komerční využití a podporu digitální akvizice.
 • Spolupracovat na skupinových digitálních projektech s cílem co nejefektivnějšího využití společných digitálních komponent v lokální infastruktuře.
 • Vystupovat jako business vlastník v projektech spojených s agendou digitální akvizice např. online onboarding neklientů prostřednictvím mobilní aplikace.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Máte praxi s koordinací a řízením projektů nebo s dodávkami většího rozsahu.
 • Dokážete objektivně prioritizovat a zhodnotit dopady nových iniciativ, funkčností, technologií na výkonnost online kanálů a businessu
 • Orientujete se v oblasti digitálního marketingu a CRM
 • Máte znalosti z oblasti moderní technologie, user experience, IT bezpečnosti nebo trendů v oblasti FinTech
 • Jste inspirativní a dokážete nadchnout lidi pro novou myšlenku.
 • Rychle se učíte, máte schopnost samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
 • Máte perfektní komunikační i písemnou znalost AJ

A co nabízíme my?

 • Seniorní pozici s příslušnou rozhodovací pravomocí
 • Zapojení se do jedné z nejrychleji se rozvíjejících části banky s významnou strategickou prioritou na úrovni představenstva
 • Práci s inspirativními lidmi, kteří mají chuť budovat úspěšnou banku. Právě vztahy a důvěra jsou to, co si zaměstnanci v naší bance pochvalují
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
 • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)
 • Více vám řekne náš profil na www.atmoskop.cz

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

KONTAKT

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s přihlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Olšiaková Raiffeisenbank a.s.
 
+420 234 405 639

PŘIHLÁŠENÍ

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Videa

NENAŠLI JSTE VHODNOU POZICI?

Nemáte představu, na které pozice se přihlásit? Nevíte, co by pro vás bylo vhodné?
Každý první čtvrtek v měsíci si u nás můžete domluvit schůzku a rádi si s vámi o tom popovídáme.


Osobní údaje
Kontaktní údaje
Napište nám

Zjistěte, jací jsme a zda se vám bude u nás líbit.

 • 1
 • 2
 • 3

1.Jak je to u nás s kariérou?

Nemusíte, ale můžete. Máme i takové kolegy, kteří jsou u nás od začátku působení Raiffeisenbank v Čechách.
Poznat banku je dobré, ale pozici tak často měnit nemusíte.
Přesně tak. Naši lidé mají mnoho příležitostí rozvinout svou kariéru a mít stále zajímavou práci. Interní posuny jsou u nás častější než jinde. Každý, kdo chce, má na to a je na stávající pozici jeden rok, má šanci.

2.Jací jsou u nás šéfové?

Bez rozdílu však podpoří váš profesní růst, dají vám prostor a ukáží směr.
Řada z nich jistě ano, ale mluvíme spolu česky. V rámci celé skupiny se dorozumíváme anglicky, pokud je to třeba.
Šéfy máme. Ukazují nám směr a starají se o to, aby naše banka fungovala spolehlivě a precizně.

3.Jaká je u nás atmosféra?

Soutěživost vítáme, ale víme, že společně jsme silnější. Jedna z našich hodnot zní „Jsme v tom spolu“.
Přestože jsme velká společnost, lidskost se u nás nevytrácí. Vždy najdete někoho, kdo vám ochotně pomůže. Kolegové si pochvalují neformální vztahy.
Akcionář od nás očekává co nejlepší výsledky, ale nikdo nám nebrání se k sobě chovat hezky.

Výborně, přidejte se k nám!

VOLNÁ MÍSTA