Co budete na této pozici dělat?

 • Podporovat úspěšný rozvoj internetového bankovnictví z pozice produktového vlastníka. Získávat nové náměty od klientů, externích partnerů, konkurence a na jejich základě definovat a designovat požadavky na úpravu funkčností a procesů.
 • Spolupracovat s business analytiky a solution architekty při designu nových funkčností, revidovat a upravovat zadání na základě zpětné vazby od koncových uživatelů.
 • Spolupracovat s útvary CRM a CEX při tvorbě komunikačních a CRM strategií. *Soustavně monitorovat a vyhodnocovat potřeby klientů a jejich spokojenost. *Vyhledávat a realizovat nové příležitosti na podporu zákaznické spokojenosti.
 • Koordinovat aktivity s testovacím týmem během SIT testů a provádět uživatelské akceptační testy (UAT) v rámci pravidelných releasů nových verzí internetového bankovnictví.
 • Ve spolupráci s marketingem připravovat a realizovat komunikaci a to jak novinek, tak průběžnou komunikaci směřující k vyššímu využívání internetového bankovnictví a zvýšení spokojenosti klientů.
 • Průběžně vyhodnocovat prodejní výsledky a další faktory ovlivňující prodejní výkonnost digitálních kanálů.
 • Spolupracovat s odděleními Marketingu, CRM a Call Centrum na optimalizaci procesů spojených s digitální akvizicí.
 • Definovat a optimalizovat klientské cesty při digitálním prodeji retailových produktů s cílem maximalizace prodejů a vysoké zákaznické spokojenosti.

Jaká je naše představa o kandidátovi?

 • Zajímá vás digitální svět, moderní technologie, user experience design, grafika, IT bezpečnost nebo trendy v oblasti FinTech
 • Máte zkušenosti v bankovnictví a orientujete se v bankovních produktech
 • Rychle se učíte, máte schopnost samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
 • Jste otevřený/-á, komunikativní, vyznačujete se aktivním a samostatným přístupem k řešení úkolů
 • Máte uživatelskou znalost MS Office, využívat budete především MS Excel

Náskok před ostatními budete mít, pokud:

 • Máte komunikativní znalost AJ – občas budete jednat se zástupci skupinové centrály ve Vídni nebo pracovat s projektovými materiály v angličtině

A co nabízíme my?

 • Zapojíte se do nejrychleji se rozvíjející části banky. Práce týmu produktového managementu má dopad na většinu klientů banky a vy budete mít možnost ovlivňovat, kam se banka v této oblasti vydá v následujících letech
 • Výbornou startovací pozici v produktovém managementu. Nejprve se zapojíte do rozpracovaného projektu a po zaučení se budete moci realizovat v nových produktech
 • Mezilidské vztahy a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci
 • Benefity na míru – třeba výhodný úrok na hypotéku nebo místo ve školce pro děti (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, zvýhodněné produkty a další…)

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko "Podat žádost: LinkedIn" - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)
2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko "Podat žádost" a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

KONTAKT

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s přihlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Olšiaková Raiffeisenbank a.s.
 
+420 234 405 639

PŘIHLÁŠENÍ

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Videa

NENAŠLI JSTE VHODNOU POZICI?

Nemáte představu, na které pozice se přihlásit? Nevíte, co by pro vás bylo vhodné?
Každý první čtvrtek v měsíci si u nás můžete domluvit schůzku a rádi si s vámi o tom popovídáme.


Osobní údaje
Kontaktní údaje
Napište nám

Zjistěte, jací jsme a zda se vám bude u nás líbit.

 • 1
 • 2
 • 3

1.Jak je to u nás s kariérou?

Nemusíte, ale můžete. Máme i takové kolegy, kteří jsou u nás od začátku působení Raiffeisenbank v Čechách.
Poznat banku je dobré, ale pozici tak často měnit nemusíte.
Přesně tak. Naši lidé mají mnoho příležitostí rozvinout svou kariéru a mít stále zajímavou práci. Interní posuny jsou u nás častější než jinde. Každý, kdo chce, má na to a je na stávající pozici jeden rok, má šanci.

2.Jací jsou u nás šéfové?

Bez rozdílu však podpoří váš profesní růst, dají vám prostor a ukáží směr.
Řada z nich jistě ano, ale mluvíme spolu česky. V rámci celé skupiny se dorozumíváme anglicky, pokud je to třeba.
Šéfy máme. Ukazují nám směr a starají se o to, aby naše banka fungovala spolehlivě a precizně.

3.Jaká je u nás atmosféra?

Soutěživost vítáme, ale víme, že společně jsme silnější. Jedna z našich hodnot zní „Jsme v tom spolu“.
Přestože jsme velká společnost, lidskost se u nás nevytrácí. Vždy najdete někoho, kdo vám ochotně pomůže. Kolegové si pochvalují neformální vztahy.
Akcionář od nás očekává co nejlepší výsledky, ale nikdo nám nebrání se k sobě chovat hezky.

Výborně, přidejte se k nám!

VOLNÁ MÍSTA