LEADERSHIP

Naši šéfové vám ukáží směr, podpoří váš profesní růst a dají vám prostor.

ATMOSFÉRA

Máme mimořádně dobré vztahy a efektivně spolupracujeme. Přestože jsme velká společnost, lidskost se u nás nevytrácí. Vždy najdete někoho, kdo vám ochotně pomůže. Kolegové si pochvalují neformální vztahy.

KARIÉRA

Svojí kariéru si každý u nás řídí sám. Naši lidé mají mnoho příležitostí svou kariéru rozvinout a mít stále zajímavou práci. Interní posuny jsou u nás častější než jinde. Každý, kdo chce má na to a je na stávající pozici jeden rok, má šanci.

Program MATURANT pro středoškoláky

Na mladých dospělých nás fascinuje jejich nadšení, energie, schopnost a chuť se rychle učit novým věcem. Přinášejí inspiraci a neleknou se překážek. Proto vytváříme prostor pro spolupráci se studenty středních škol v programu MATURANT.

Co je cílem programu?

Umožnit studentům SŠ, kteří uvažují o práci v bankovnictví jako o své kariérní cestě seznámit se s prostředím pobočky banky „na vlastní kůži“, aby získali praktickou zkušenost a co nejvěrnější obraz toho, co práce v bance obnáší. Na konci programu jsme připraveni nabídnout těm nejšikovnějším pracovní místo.

Pro koho je program určen?

Studentům posledních ročníků středních (případně vyšších odborných) škol s ekonomickým zaměřením, kteří budou končit studium v roce 2018, a kteří neplánují pokračovat v prezenčním studiu na vysoké škole. A současně těm, které láká práce v přímém kontaktu s klienty.

Jak se přihlásit?

Program se snažíme dělat kvalitně a velkoryse a nemáme bohužel místo pro každého zájemce. Proto je třeba si místo v něm vysoutěžit :o). Rozhodovat bude Vaše motivace, kterou budete demonstrovat motivačním dopisem a Váš výkon ve výběrovém řízení formou assessment centra.

Začátkem února 2018 najdete na www.rb.jobs.cz přihlašovací formulář, kterým se přihlásíte do výběrového řízení tohoto programu.

Jak program probíhá a co Vám přinese?

Po úspěšném zdolání výběrové fáze Vás čeká řada zajímavých zkušeností:

  • Podíváte se na centrálu a poznáte se s ostatními účastníky programu
  • Projdete osobnostním testem, abyste o sobě zjistili něco nového a pro pracovní život užitečného
  • Vylepšíte svou jazykovou výbavu o anglickou bankovní terminologii
  • Uvidíte velmi zblízka práci manažerů a bankéřů na pobočkách s možností zeptat se na vše co Vás zajímá. Budete mít i možnost si něco vyzkoušet :o)

Program designujeme tak, aby si z něj něco odnesli všichni, kdo budou mít odvahu se do něj přihlásit.

Ti, kteří se do programu nedostanou, si odnesou zkušenost a zážitek z výběrového řízení formou assessment centra. Až se budete chystat do jakéhokoli jiného výběrového řízení, tato forma Vás nepřekvapí a budete méně nervózní. Takže už jen vyzkoušet si výběrko, stojí za to.

Ti, kteří projdou programem, získají velmi dobrý přehled o tom, co obnáší práce na pobočce banky, cenné informace o produktech, stejně tak jako vylepšení angličtiny a certifikát o absolvování programu.

Těm, kteří programem projdou úspěšně a budou mít zájem o další spolupráci v rámci pobočkové sítě, dáme šanci zahájit svou kariéru právě u nás, v klientsky nejpřívětivější bance v České republice.

Harmonogram programu 2018:

1.2. – 28.2. 2018 Sběr přihlášek
1.3. – 31.3. 2018 Výběrová řízení (v odpoledních hodinách)
Do 15.4. 2018 Výsledky výběrového řízení
20.4. 2018 Zahájení programu – 0, 5 den (odpoledne)
Po maturitách Aktivity v programu
Do 30.6. 2018 Ukončení programu

 

Program TRAINEE pro vysokoškoláky

Jste studenty 3. – 4. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Máte možnost pracovat formou brigády na 15 – 20 hodin týdně? Zúčastněte se ročního výběrového Trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

V rámci našeho rozvojového Trainee programu pro studenty budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů pro studenty. Absolvujete zajímavá školení a kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Navíc získáte skvělý tým, ve kterém si všichni pomáhají a táhnou za jeden provaz.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí dlouhodobě klientsky nejpřívětivější banky na českém trhu a po absolvování programu získat práci na hlavní pracovní poměr.

Hledáme právě vás, pokud:

  • Máte chuť a možnost pracovat při škole na poloviční úvazek nejméně po dobu 1 roku
  • Zajímáte se o oblast bankovnictví a výhledově byste v bance rád/a pracovali/a
  • Chcete na sobě pracovat a kromě brigády absolvovat rozvojové aktivity
  • Vyhovuje vám flexibilita – pracovní dobu a termín nástupu si můžete domluvit individuálně
  • Aktuálně využívá svou šanci v Trainee programu 50 našich nových mladých kolegů, čímž je kapacita našich Trainee programů aktuálně naplněna. Jakmile se nějaká Trainee pozice uvolní, dozvíte se o tom zde nebo na stránkách www.jobs.cz.
  • Pokud toto splňujete, neváhejte a přihlaste se.

——————————————————————

Aktuálně využívá svou šanci v Trainee programu 50 našich nových mladých kolegů, čímž je kapacita našich Trainee programů aktuálně naplněna. Jakmile se nějaká Trainee pozice uvolní, dozvíte se o tom zde nebo na stránkách www.jobs.cz.