LEADERSHIP

Naši šéfové vám ukáží směr, podpoří váš profesní růst a dají vám prostor.

ATMOSFÉRA

Máme mimořádně dobré vztahy a efektivně spolupracujeme. Přestože jsme velká společnost, lidskost se u nás nevytrácí. Vždy najdete někoho, kdo vám ochotně pomůže. Kolegové si pochvalují neformální vztahy.

KARIÉRA

Svojí kariéru si každý u nás řídí sám. Naši lidé mají mnoho příležitostí svou kariéru rozvinout a mít stále zajímavou práci. Interní posuny jsou u nás častější než jinde. Každý, kdo chce má na to a je na stávající pozici jeden rok, má šanci.

Program TRAINEE pro vysokoškoláky

Jste studenty 3. – 4. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Máte možnost pracovat formou brigády na 15 – 20 hodin týdně? Zúčastněte se ročního výběrového Trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

V rámci našeho rozvojového Trainee programu pro studenty budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů pro studenty. Absolvujete zajímavá školení a kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Navíc získáte skvělý tým, ve kterém si všichni pomáhají a táhnou za jeden provaz.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí dlouhodobě klientsky nejpřívětivější banky na českém trhu a po absolvování programu získat práci na hlavní pracovní poměr.

Hledáme právě vás, pokud:

  • Máte chuť a možnost pracovat při škole na poloviční úvazek nejméně po dobu 1 roku
  • Zajímáte se o oblast bankovnictví a výhledově byste v bance rád/a pracoval/a
  • Chcete na sobě pracovat a kromě brigády absolvovat rozvojové aktivity
  • Vyhovuje vám flexibilita – pracovní dobu a termín nástupu si můžete domluvit individuálně
  • Pokud toto splňujete, neváhejte a přihlaste se.

——————————————————————

Nyní otevíráme nové možnosti v rámci Trainee programu.

Pokud máš zájem, můžeš se přihlásit zde