LATE COLLECTION SPECIALIST

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do týmu Late Collection, který má na starosti vymáhání retailových pohledávek v pokročilé fázi, právě hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Late Collection Specialist. Pokud jste spolehlivý, komunikativní a organizačně zdatný člověk, který chce mít zodpovědnou práci, zkuste to s námi.

U nás je to o vás.

Co bude vaším úkolem?

 • Budete pravou rukou kolegů ve vymáhání, kterým pomůžete s administrativou a přípravou podkladů pro jednotlivá jednání.
 • Provádět kontrolu plnění smluvních podmínek klientů.
 • Vaším dalším úkolem bude příprava a kompletování smluvní dokumentace úvěrových i neúvěrových produktů.
 • Komunikovat se soudy, pro které budete připravovat jednotlivá podání, tedy zejména žaloby, návrhy na exekuci apod. a budete pracovat se směnkami.
 • Pomůžete také s nastavováním parametrů produktů v systémech banky a obstaráte činnosti související se správou klientů, jako je např. odpis pohledávek, jejich prodej a mnoho dalších činností.

Pozice vás bude bavit, pokud:

 • Jste pečlivá osobnost se silnou orientací na detail.
 • Práce s MS Office je pro vás samozřejmostí.
 • Baví vás administrativa a kontakt s kolegy z různých oddělení banky.
 • Studium jste zakončil/a minimálně úspěšným složením maturitní zkoušky – uvítáme zejména znalosti z obchodní, bankovní, ekonomické či podnikatelské oblasti.
 • K práci přistupujete proaktivně, máte chuť uspět jako jednotlivec, ale úspěch týmu je pro vás neméně důležitý.
 • Zadané úkoly plníte samostatně, precizně a v termínu.
 • Výhodu získáte, pokud znáte bankovní aplikace a umíte se v nich orientovat.

A co získáte u nás?

 • Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR.
 • Sehraný tým, který vám stejnou měrou oplatí vaši práci a podporu a skvělého šéfa Martina, který za vámi bude vždy stát.
 • Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují.
 • Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci.
 • Možnost kariérně růst – interní posuny jsou u nás častější než jinde.
 • Příjemné pracovní prostředí v Praze na Pankráci.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Michaela Frayerová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 277 274 zivotvraiffce

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!