Jak zazářit na výběrku

Podívejte se, jak to u nás probíhá. Výběrko je přátelské. Pomůže nám vzájemně se poznat a správně se rozhodnout.

1

Napište nám

Rádi byste pracovali v bance, které na vás záleží? První krok je jednoduchý. Stačí nám poslat svůj životopis s motivačním dopisem, ze kterého se toho o vás dozvíme co nejvíc.

TIP: Potřebujete na něco zeptat? Neváhejte. Kontakt na našeho HR specialistu najdete u každé nabízené pozice.

2

Přijďte si popovídat

Při prvním pohovoru se seznámíte se svým možným budoucím šéfem nebo kolegy z týmu. Rádi odpovíme na otázky k nabízené pozici a stejně tak rádi budeme za odpovědi na naše otázky. Jde o to poznat se co nejlépe.

TIP: Hlavně žádný stres. Prostě přijďte včas a buďte sami sebou.

3

Ukažte, co umíte

Po osobním setkání se důkladněji seznámíte s prací a kolegy přímo na pobočce nebo vám zadáme případovou studii, abyste nahlédli do konkrétní problematiky, kterou budete řešit. Skvělá příležitost ukázat, co ve vás skutečně je.

TIP: Připravte se na společnost. U pohovoru se nás sejde obvykle víc.

4

Dáme vám vědět rychle

Dostanete od nás buď pracovní nabídku, nebo vám poradíme, na čem ještě zapracovat, případně jaká pozice by vám sedla lépe. Ať už u nás, nebo v jiném zaměstnaní.

5

Vítejte na palubě

Než u nás začnete, vyřídíme formality. V prvních dnech se seznámíte s vedením banky, jejím fungováním a pravidly. Pak se budete od kolegů či trenérů učit vše, co budete potřebovat. Když k tomu přidáte vlastní talent a nasazení, úspěch a radost z práce máte v kapse.

První dny v Raiffce očima zaměstnanců

Nastavení cookies