COMPLIANCE & AML EXPERT

LOKALITA Hvězdova 1716/2b, 140 00  Praha-Nusle, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do týmu AML hledáme seniorního kolegu/kolegyni v oblasti KYC Sensitive Business Field a problematice skutečných vlastníků.

U nás je to o vás.

Co vás na pozici bude čekat, pokud jste tím vhodným kandidátem právě vy?

 • Posuzovat přijatelnost a rizikovost klientů, prospektů, třetích stran dle politiky banky, skupinových a sektorových včetně politiky pro citlivé oblasti podnikání.
 • Provádět detekční prověrky činnosti jiných útvarů Banky z pohledu tématiky Compliance & AML.
 • Podílet se na nastavení detekčních nástrojů pro zachycení incidentů v oblasti Compliance & AML s cílem vytvořit efektivní detekční systém pro identifikaci podezřelých obchodů.
 • Spolupracovat s interními a externími subjekty při výměně informací týkající se Compliance & AML s cílem získání poznatků o nových hrozbách, rizicích a nejlepších praxích.
 • Komunikovat s FAÚ, regulátorem, PČR, finančními institucemi atp.

Co z toho vyplývá, aby nám to spolu fungovalo?

 • Máte SŠ, výhodou pro Vás bude i praxe na obdobné pozici.
 • Orientujete se v oblasti bankovnictví a finančních trhů a máte znalost podnikatelského prostředí.
 • Jste schopen/schopna samostatně získávat a analyzovat relevantní informace o subjektech a jejich chování, a také srovnávat a činit závěry ze získaných informací.
 • Umíte argumentovat a prezentovat zjištění.
 • Nevadí vám pracovat na více úkolech současně.

Na co se ale za to můžete těšit?

 • Možnost vyzkoušet novou oblast bankovnictví a práci, kde vás každý den může něco překvapit.
 • Kolegy, kteří jsou experty ve svém oboru, a kteří s vámi budou sdílet své zkušenosti – tím získáte možnost profesně růst a perspektivně se rozvíjet.
 • Možnost občasné práce z domu.
 • Zodpovědnou práci, kde vám umožníme rozvinout vaše schopnosti.
 • Přátelský tým kolegů.
 • Benefitní peněženku s finančním obnosem, kdy necháme pouze na vás, do čeho prostředky investujete. Jestli do dovolené nebo třeba do svého zdraví.
 • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Dejte nám o sobě vědět! A než k nám přijdete, podívejte se na náš atmoskop.cz , Linkedin profil, nebo IG profil zivotvraiffce a raiffeisenbank_cz, ať máte představu, jakou firemní kulturu u nás razíme. Těšíme se na vás!

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Petra Englická
Petra Englická
Raiffeisenbank a.s.
+420 727 816 098 petra.englicka@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!