IT TECHNICKÁ PODPORA - TEPLICE

LOKALITA Teplice
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Do našeho teplického call centra hledáme posilu na pozici IT technické podpory. Nepotřebujeme člověka s dlouhodobou praxí, to důležité jsme připraveni vás naučit. Vaším úkolem bude hlídat, aby u nás vše běželo, jak má.
U nás je to o vás.

Co vás na této pozici bude čekat?

 • Budete podporovat koncové uživatele – analyzovat a řešit problémy spojené se specifický provozem na call centru.
 • Mít zodpovědnost za HW vybavení.
 • Budete řešit incidenty, zadávat tickety a pak hlídat, jak se vyvíjí jejich řešení.
 • Spolupracovat s ostatními útvary IT v rámci banky.

Jaká je naše představa o vás?

 • Máte velmi dobrou znalost MS Windows 10.
 • Baví vás přicházet věcem na kloub a uvědomujete si, že komunikací s okolím jde všechno snáz.
 • Nepotřebujete vodit za ruku, umíte se časově přizpůsobit a jste ochotni učit se nové věci.
 • Pokud máte znalosti pokročilejšího troubleshootingu, LAN, DHCP, DNS a MS SQL, bude to pro vás velkou výhodou.

A co nabízíme my?

 • Dostanete příležitost poznat fungování IT v prostředí banky. Dál bude jen na vás, jakou rychlostí a do jakých výšin se rozhodnete svou kariéru u nás rozjet.
 • Neformální a přátelský tým kolegů, který vás samotného rozhodně v ničem nenechá.
 • Benefity na míru – kafeterie, týden dovolené navíc, sickdays, *Multisport karta, zvýhodněné bankovní produkty nebo slevy u řady partnerských společností.

Zaujali jsme vás?
Dejte nám o sobě vědět! A než k nám přijdete, podívejte se na náš atmoskop.cz nebo na IG profil zivotvraiffce nebo Linkedin, ať máte představu, jakou firemní kulturu u nás razíme. Těšíme se na vás!

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Petra Englická
Petra Englická
Raiffeisenbank a.s.
+420 727 816 098 petra.englicka@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!