TRAINEE - JOBCHALLENGE

LOKALITA Brno
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

U nás je to vás!

Raiffeisenbank a.s. je silná a stabilní banka, která nestojí na byrokracii a excelových tabulkách, ale na lidském přístupu a otevřenosti. Na českém trhu působíme od roku 1993 a podle celkových aktiv jsme pátou největší bankou v ČR. Ve svém podnikání, aktivitách, rozvoji a inovacích jsme inspirováni klienty i zaměstnanci. Naší vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu a první seriózní alternativou pro náročné klienty tradičních bank. Raiffeisenbank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Spokojenost klientů je pro nás klíčovou mantrou ve všem, co jako banka děláme či nabízíme.
Proč k nám? Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. Přijďte se s námi seznámit a objevte mnohem víc!

Nabízíme:

 • Příležitost perspektivní kariéry v moderním prostředí banky, která si zakládá na dobrých vztazích, spolupráci, důvěře a podpoře v profesním růstu
 • Individuální kariérní, odborný i osobní rozvoj v bance s mezinárodním zázemím
 • Můžete to s námi zkusit už popři škole. Pokud vám vyhovuje práce na částečný úvazek, máte u nás možnost stát se brigádníkem nebo traineem.
 • Prostor pro seberealizaci a vaše nápady
 • Bohaté zaměstnanecké benefity. Přehled firemních benefitů najdete na našich kariérních stránkách https://rb.jobs.cz/proc-k-nam/

Požadujeme:

Hledáme talentované studenty a absolventy, kteří mají chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a zároveň zapadnou do naší otevřené a přátelské firemní kultury, která v sobě zahrnuje:

 • Vstřícnost a iniciativu ve vztahu ke klientům
 • Velmi dobré komunikační dovednosti
 • Orientaci na výsledky
 • Profesionální přístup
 • Týmového ducha
 • Zodpovědnost a spolehlivost

Pokud máte zájem o uplatnění v Raiffeisenbank, přihlaste se, vložte CV a ideálně průvodní dopis, kde nastíníte svou představu o spolupráci.

 •  
 •  

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Jana Benešová
Jana Benešová
Raiffeisenbank a.s.
+420 603 808 124 jana.benesova2@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!