INVESTIČNÍ SPECIALISTA - Praha, Budějovická

LOKALITA Olbrachtova 2006/9, 140 00  Praha-Krč, Česká republika
ÚVAZEK Práce na plný úvazek
VZDĚLÁNÍ Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Investiční specialista pro movitou klientelu je klíčovou součástí našeho týmu a jeho hlavní náplní práce je kontakt s nejbonitnější klientelou pobočky. Zjišťuje potřeby movitějších klientů a nabízí jim řešení na míru. Na naši pobočku v Praze na metru Budějovická hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení.

Bez čeho se neobejdete:

 • Pracoval/a jste na podobné pozici.
 • Jste přirozeně orientovaní na zákazníka a umíte s ním řídit vztah i jeho očekávání.
 • Jste schopni hledat pro klienta řešení dle jeho požadavků.
 • Absolvoval/a jste úspěšně odbornou zkoušku pro jednání se zákazníkem v rámci poskytování investičních služeb (tzv. MIFID II).
 • Absolvoval/a jste úspěšně odbornou zkoušku pro poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení a na bydlení.

Co váš čeká?

 • Správa a rozšiřování vlastní portfolia cca 300 klientů – jste pro ně výhradní partner v oblasti financí.
 • Na osobních schůzkách prodáváte především investiční produkty - fondy, certifikáty a asset management.
 • Klientům budete poskytova poradenství v oblasti pojištění a komplexní excelentní servis.

Na co se můžete těšit?

 • 25 dní dovolené + 4 free days, čím déle s námi budete, tím více volna si můžete užít.
 • Zvýhodněné bankovní produkty včetně hypotéky.
 • Osobní rozvoj u nás není prázdná fráze. Těšit se můžete na propracovaná školení a skvělý tým, který se stará o vzdělávání pobočkové sítě. Digitální platformy, které RB nabízí zdarma zaměstnancům, jež vám usnadní přístup ke vzdělávání nejen z oboru. Zpřístupníme vám mnoho seminářů, které se věnují životním stylu – pro Raiffeisenbank je zdraví a spokojenost zaměstnanců prioritou.
 • V Raiffce se nebudete nudit, najdete nové přátele, osvojíte si bankovní know-how a otevře se vám mnoho kariérních příležitostí.
 • Nezapomeňte, že 8 z 10 manažerů vyrostlo v Raiffce.

Kontakt

Máte otázky týkající se nabízené pozice nebo si nevíte rady s příhlášením?
Nebojte se obrátit na našeho specialistu náboru. Rádi vám se vším pomůžeme.

Kamila Němcová
Kamila Němcová
Raiffeisenbank a.s.
+420 725 004 602 kamila.stavjanickova@rb.cz zivotvraiffce LinkedIn

Přihlášení

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Raiffeisenbank a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Raiffeisenbank a.s., IČO: 49240901, Hvězdova 1716/2b, Praha, Nusle, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!